Obniżka! Matnia

Audiobook: Matnia

 

Leonard Zagórski

 

MARIUSZ BONASZEWSKI

 

StoryBox

 

13 godz. 13 min.

 

Pudełko DVD

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

13,99 zł

-30%

19,99 zł brutto

13,99 zł za szt

Offer ends in:

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Matnia

  Matnia

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • ISBN: 978-83-61592-82-2
  format: 19 x 13,5 cm
  Producent: StoryBox

  "Matnia", jedna z powieści Leonarda Zagórskiego, autora Inkarnacji, Upiora, oraz Faceta, ukazuje się w formacie audiobooka, w interpretacji Mariusza Bonaszewskiego.

  Dramat bohaterów "Matni" mógłby mieć miejsce w każdej części świata. Bo wszędzie znajdzie się ludzi niewidzialnych, lecz potężnych. Akcja "Matni" toczy się w Europie, USA i RPA.

  Książka szybko stała się bestellerem, a to dzięki sensacyjnej, sprawnej, szybkiej akcji, rzetelności i dbałości o szczegóły. 

  Leonard Zagórski (ur. 1921, zmarły w 1993) — polski autor powieści sensacyjnych, których schemat bazuje na intrydze międzynarodowej; porównywany do Fredericka Forsytha. Jego wydane pod koniec PRL książki — „Inkarnacja”, „Upiór”, „Matnia” oraz „Facet” stały się bestsellerami.  Piątej powieści, pod tytułem „Ekscelencja”, nie zdołał ukończyć.

  Zagórski szkołę podstawową oraz gimnazjum ukończył w Toruniu. Wątki toruńskie można odnaleźć w jego twórczości, przykładowo bohaterowie „Upiorów” pochodzą właśnie z tego miasta. Wojnę autor spędził na Zachodzie, jako żołnierz I Korpusu. Ukończył Wydział Morski Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Sopocie. Jest autorem — obok wspomnianych powieści — również trzech monografii naukowych wydanych przez Instytut Morski.

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Matnia

  Matnia

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: