Promocja dnia

Obniżka! Crimen

Audiobook: Crimen

 

Józef Hen

 

HENRYK PIJANOWSKI

 

StoryBox

 

18 godz. 6 min.

 

Pudełko DVD

 

Wysyłamy: w ciągu 3-5 dni

13,99 zł

-30%

19,99 zł brutto

13,99 zł za szt

Offer ends in:

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Crimen

  Crimen

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • ISBN: 978-83-61592-23-5
  format: 19 x 13,5 cm
  Producent: StoryBox

  Crimen”, powieść, która w postaci audiobooka ukazuje się w interpretacji Henryka Pijanowskiego, to jeden z licznych utworów Józefa Hena, polskiego publicysty, pisarza, dramaturga, reportażysty, autora takich pozycji jak „Mgiełka”, „Nie boję się bezsennych nocy”, „Nikt nie woła”, „Odejście Afrodyty”, „Mój przyjaciel król”, „Milczące między nami”.

  Crimen (łac. zbrodnia), tak brzmi tytuł powieści Józefa Hena. Kryminał, którego akcja toczy się na terenach Rusi Czerwonej, stał się inspiracją do powstania serialu telewizyjnego. Główny bohater, Tomasz Błudnicki, powraca po kilku latach do domu, aby wyjaśnić zagadkową śmierć ojca...

  Józef Hen
  (ur. 8 listopada 1923 w Warszawie) — polski pisarz, publicysta, dramaturg, scenarzysta i reportażysta żydowskiego pochodzenia, autor takich dzieł jak „Mgiełka”, „Crimen”, „Nie boję się bezsennych nocy”, „Nikt nie woła”, „Nowolipie”, „Odejście Afrodyty”, „Błazen-wielki mąż”, „Mój przyjaciel król”, „Milczące między nami”, „Bruliony profesora T.”, „Prawo i pięść”, „Pingpongista”, „Dziennik na nowy wiek”, „Szóste, najmłodsze i inne opowiadania”.

  Józef Hen już jako dziecko współpracował z „Małym Przeglądem” Janusza Korczaka. Swój pierwszy wiersz opublikował w piśmie „Głos Żołnierza”, po wojnie został redaktorem tygodnika „Żołnierz Polski”. Inspiracją do pracy twórczej są dla niego przeżycia wojenne i zamiłowanie do historii Polski.

   

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Crimen

  Crimen

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: