Promocja dnia

Fototapeta, Wybór opowiadań

Audiobook: Fototapeta, Wybór opowiadań

 

Michał Witkowski

 

Michał Witkowski

 

6 godz. 10 min.

 

Biblioteka Akustyczna

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

29,90 zł

29,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Fototapeta, Wybór opowiadań

  Fototapeta, Wybór opowiadań

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2008
  ISBN
  978-83-61445-19-7
  format: 13,7 x 18,7cm
  Producent: Biblioteka Akustyczna

   

  Fototapeta”, książka Michała Witkowskiego, polskiego pisarza i dziennikarza, współpracownika „Ha!artu”, mającego w swym dorobku takie pozycje jak „Lubiewo”(Nagroda Literacka Gdynia 2006), „Barbara Radziwiłłówna z Jaworzna-Szczakowej” (Książką Lata 2007 Przeglądu Nowości Wydawniczych w Poznaniu), „Margot” czy „Drwal”, ukazuje się właśnie w formie audiobooka w interpretacji samego autora.
  Michał Witkowski o „Fototapecie”: „Myślę, że większość ludzi żyje w jakiejś fikcji. „Twarda” rzeczywistość byłaby nie do zniesienia. Żyją w świecie seriali, telenowel, w świecie katalogów mody, a rzeczywistość trzeba „odbębnić”, czyli zarobić, posprzątać i już – nos w fikcję! Za komuny wystarczało samo wyobrażanie sobie. Dziś kupuje się erzace marzeń, matryce – to, co nazywam „fototapetą”`.
  „Proza soczysta, zabawna i rozbawiona sobą. Gombrowicz, przezierający spod powierzchni, nie krępuje jej, jak często bywa, lecz na odwrót – popędza wyobraźnię i język ku osiągnięciu jakichś całkiem osobnych, <witkowskich> efektów”.`
  (Piotr Śliwiński)

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: