Chrześcijaństwo po prostu

Audiobook: Chrześcijaństwo po prostu

 

Clive S. Lewis

 

Zbigniew Zapasiewicz

 

Media Rodzina

 

7 godz. 34 min.

 

Mały digipack dwuskrzydełkowy

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

22,00 zł

22,00 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Chrześcijaństwo po prostu

  Chrześcijaństwo po prostu

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2008
  ISBN
  978-83-7278-300-4
  format: 14,5 x 15cm
  Producent: Media Rodzina

  Chrześcijaństwo po prostu jest książką, której autorem jest Clive Staples Lewis, pisarz, historyk, filozof i teolog, najbardziej znany z cyklu dla dzieci i młodzieży pod tytułem Opowieści z Narnii. Lewis jest jednak także twórcą wielu esejów filozoficzno-teologicznych, jak chociażby Problem cierpienia, Cudy. Wprowadzenie ogólne, Smutek, Bóg na ławie oskarżonych, List starego diabła do młodego, Cztery miłości, czy właśnie Chrześcijaństwo po prostu, ukazujące się teraz w formacie audiobooka w interpretacji Zbigniewa Zapasiewicza.

  W Chrześcijaństwie po prostu pisarz próbuje przybliżyć najważniejsze zagadnienia wiary chrześcijańskiej, jakie przejawiają się w codziennym doświadczenie każdego jej wyznawcy. Lewis skupia się tutaj tak na wartościach międzyludzkich, jak miłość czy przebaczenie, jak też i na kwestiach teologicznych — np. dogmacie Trójcy Świętej. Co interesujące, poszczególne eseje, które składają się na książkę, powstawały z myślą o audycji radiowej, toteż interpretacja Zapasiewicza przywraca im poniekąd pierwotny charakter.

  Zbigniew Zapasiewicz jest jednym z najwybitniejszych aktorów teatralnych i filmowych. Dzięki swym nieprzeciętnym umiejętnościom bez trudu potrafi wcielać się w skomplikowane role, co w połączeniu z charakterystycznym głosem sprawia, że zawsze słucha się go z wielką przyjemnością.

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Chrześcijaństwo po prostu

  Chrześcijaństwo po prostu

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: