Promocja dnia

Życie Pi

Audiobook: Życie Pi

 

Yann Martel

 

KAROL SUSZCZYŃSKI

 

Qes Agency

 

12 godz. 47 min.

 

Pudełko DVD Slim

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

Ostatnie egzemplarze!

26,99 zł

26,99 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Życie Pi

  Życie Pi

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2007
  ISBN:
  83-925957-2-4
  format: 13,5x19 cm
  Producent: Qes Agency


  Życie Pi to niesamowita historia szesnastoletniego chłopca, który po katastrofie statku spedził na Pacyfiku w szalupie ratunkowej 227 dni w towarzystwie trzyletniego tygrysa bengalskiego. To niezwykła, przejmująca opowieść o woli życia, cierpieniu, rozpaczy, stachu, wierze, szczęściu...

  Międzynarodowy bestseller nagrodzony w 2002 roku prestiżową nagrodą Brookera.

  Yann Martel (ur. 25 czerwca 1963 w Salamance) — kanadyjski pisarz i podróżnik, autor „Historii rodziny Roccamatio”, „Ja”, „Życie Pi”, Beatrycze i Wergili”.

  Urodził się w Hiszpanii, w rodzinie kanadyjskich dyplomatów. Już w dzieciństwie i wczesnej młodości często zmieniał miejsce zamieszkania: w ten sposób poznał Alaskę, Kolumbię Brytyjską, Kostarykę, Paryż, Ontario i Meksyk. Później podróżował sam, zwiedził m. in. Turcję, Iran, Indie. Imał się różnych zajęć, między innymi pracował jako ochroniarz, zatrudniał się także w knajpach czy na plantacjach roślin. Dziś utrzymuje się z pisania, a w ramach działalności charytatywnej pomaga jako wolontariusz w hospicjach.

  Powieść "Życie Pi" zekranizowal w 2012 Ang Lee, reżyser "Przejażdżki z diabłem" (1999), "Przyczajonego tygrysa, ukrytego smoka" (2000), "Tajemnicy Brokeback Mountain" (2005), "Ostrożnie, pożądanie" (2007).

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Życie Pi

  Życie Pi

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: