Promocja dnia

Promocja dnia

Dojczland

Audiobook: Dojczland

 

Andrzej Stasiuk

 

Piotr Głowacki

 

3 godz. 5 min.

 

Pudełko DVD

 

Czarne

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

22,00 zł

22,00 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Dojczland

  Dojczland

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2007
  ISBN:
  83-7536-017-2
  format:
  18,5x13,5 cm
  Producent: Czarne

  "Osnowa fabularna tej książeczki - śmiesznej, a zarazem melancholijnej - jest prosta: od kilkunastu lat Andrzej Stasiuk jako pisarz odbywa tury objazdowe po krajach niemieckojęzycznych. Czyta, odpowiada na pytania, wraca do hotelu, rano wsiada w pociąg, idzie na spotkanie, czyta, odpowiada na pytania, wraca do hotelu ..." Przemysław Czapliński

  "Jest to opowieść o niełatwym losie literackiego gastarbajtera. Pełna jest celnych obserwacji, błyskotliwych refleksji oraz niewyszukanego humoru."
  Autor

  Andrzej Stasiuk (ur. 25 września 1960 w Warszawie) — polski prozaik, eseista, poeta, dramaturg, publicysta i wydawca, autor m.in.  „Murów Hebronu”, „Białego kruka”, „Opowieści galicyjskich”, „Przez rzekę”, „Jak zostałem pisarzem (próba autobiografii intelektualnej), „Tekturowego samolotu”, „Zimy”, „Jadąc do Babadag” (Nagroda Literacka NIKE 2005), „Ciemnego lasu”, „Czekając na Turka”.

  W młodości wydalony został z liceum ogólnokształcącego, technikum, zasadniczej szkoły zawodowej. Zdezerterował z wojska, za co półtora roku spędził w więzieniu.

  Jest laureatem Nagrody Fundacji Kultury (1994), Fundacji im. Kościelskich (1995), im. S.B. Lindego (2002), Nagrody im. Beaty Pawlak (2004) za „Jadąc do Babadag”, Nagrody im. Arkadego Fiedlera „Bursztynowy Motyl” za „Fado”.

   

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: