Dziecięce koszmary

Audiobook: Dziecięce koszmary

 

Lisa Gardner

 

Marta Grzywacz

 

Sonia Draga

 

12 godz. 30 min.

 

Pudełko DVD

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

31,90 zł

31,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Dziecięce koszmary

  Dziecięce koszmary

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2013
  ISBN:
  978-83-7508-690-4
  format: 13,7 x 19,5 cm
  Producent: Sonia Draga

  W pewien upalny sierpniowy dzień w robotniczej dzielnicy Bostonu dochodzi do brutalnej zbrodni. Ginie czworo członków rodziny, a jedyny podejrzany, ojciec i mąż, trafia w stanie śpiączki na oddział intensywnej terapii. Wszystko wskazuje na to, że próbował popełnić samobójstwo. Czy aby na pewno? Wezwana na miejsce zbrodni sierżant D. D. Warren wie jedno: ta sprawa to coś więcej, niż wskazują pierwsze znalezione dowody.

  Danielle Burton, oddana pielęgniarka psychiatrycznego oddziału dziecięcego bostońskiego szpitala, całą swoją energię i zapał poświęca straumatyzowanym maluchom. Wciąż nawiedzają ją jednak duchy przeszłości i echo tragedii, która dotknęła jej rodzinę przed dwudziestoma pięcioma laty.

  Oddana matka, Victoria Oliver dawno już zapomniała, czym jest normalność. Przyrzekła sobie, że zrobi wszystko, by jej chory syn miał względnie normalne dzieciństwo. Że będzie go kochać. Opiekować się nim. Chronić. Za wszelką cenę. Nawet swego życia.

  W najnowszej powieści Lisa Gardner wydobywa na światło dzienne kolejne rodzinne sekrety i przez pryzmat losów trzech niezwykłych kobiet pokazuje, jak silne mogą być więzy krwi i jak często zbrodnie popełniają ci, których najbardziej kochamy…

  Lisa Gardner - popularna amerykańska pisarka, znana przede wszystkim z thrillerów. Przez dwa lata pracowała w firmie konsultingowej w Bostonie, potem poświęciła się pisarstwu. Gardner mieszka w New Hampshire z mężem i córeczką.  Autorka takich bestsellerów jak „Druga córka”, „Godzina zbrodni”, „Klub ocalonych”, „Mąż doskonały”, „Moja była żona”, „Następny wypadek”, „Pożegnaj się”, „Samotna”.

   

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Dziecięce koszmary

  Dziecięce koszmary

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: