Firma

Audiobook: Firma

 

John Grisham

 

KRZYSZTOF GLOBISZ

 

Albatros

 

16 godz. 44 min.

 

Mały digipack dwuskrzydełkowy

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

33,80 zł

33,80 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Firma

  Firma

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2012
  ISBN: 978-83-7659-882-6
  format: 19 x 13,5cm
  Producent: Albatros

  Firma”, która w postaci audiobooka ukazuje się w interpretacji Krzysztofa Globisza, jest jedną z bestsellerowych powieści Johna Grishama, twórcy wielu prawniczych thrillerów i kryminałów, autora takich książek jak „Czas Zabijania”, „Raport Pelikana”, „Klient”, „Komora”, „Zaklinacz deszczu”, „Uliczny adwokat”, „Wezwanie”, „Niewinny”, „Zawodowiec”, „Apelacja”.

  W „Firmie” słuchacze audiobooka poznają świeżo upieczonego prawnika Mitchella McDeere’a, który odkrywa, że kancelaria, w której się zatrudnił, jest na usługach mafii, a osoby próbujące ją opuścić giną w tajemniczych okolicznościach...

  Mitchell McDeere należy do piątki najlepszych studentów prawa na Harvardzie i może przebierać w ofertach pracy. Jedna

  z nich, bije na głowę inne propozycje,a pochodzi z niedużej firmy prawniczej Bendini, Lambert i Locke z Memphis, specjalizującej się w sprawach podatkowych. Fantastyczna pensja, kredyt na zakup własnego domu, członkostwo w dwóch klubach i klucze do nowiutkiego bmw – McDeere po prostu nie może jej odrzucić. Niestety, wymarzona praca okaże się jego najgorszym koszmarem. Firma jest na usługach mafii. McDeere staje przed alternatywą: podjąć współpracę z FBI czy trafić do więzienia za współudział w przestępstwach. Odejście z pracy nie wchodzi w rachubę – wszyscy prawnicy, którzy próbowali to zrobić, zginęli w zagadkowych okolicznościach.

  John Grisham (ur. 8 lutego 1955 w Jonesboro w stanie Arkansas) — popularny amerykański autor thrillerów prawniczych oraz kryminałów. Jego debiutancki „Czas zabijania” sprzedał się w nakładzie 5000 tysięcy egzemplarzy, jeszcze większym sukcesem okazała się druga powieść, „Firma”. Pozycję i popularność Grishama umocniły takie dzieła jak „Raport Pelikana”, „Klient”, „Komora”, „Zaklinacz deszczu”, „Ława przysięgłych”, „Wspólnik”, „Uliczny adwokat”, „Testament”, Wezwanie”, „Król afer”.

  Większość książek Grishama została przeniesiona na duży ekran — przykładowo „Czas zabijania” wyreżyserował Joel Schumacher, „Firmę” Sydney Pollack, „Raport Pelikana” Alan J. Pakula, „Zaklinacza deszczu” Francis Ford Coppola, „Fałszywą ofiarę” — Robert Altman.

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Firma

  Firma

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: