Obniżka! audiobook - Fracht - Grzegorz Brudnik

Audiobook: Fracht

 

Grzegorz Brudnik

 

Jacek Rozenek

 

Filia

 

16 godz. 5 min.

 

Mały digipack dwuskrzydełkowy

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

25,83 zł

-30%

36,90 zł

25,83 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Fracht

  Fracht

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2019
  ISBN: 978-83-8075-836-0
  Wydawca: Filia

  W sztormową styczniową noc na Bałtyku tonie polski prom kolejowo-samochodowy. Stojący na skraju bankructwa armator prosi o pomoc w ustaleniu przyczyn katastrofy swojego dawnego kolegę ze szkoły, Aleksandra Galla. To, co Gall odkryje w ładowni zatopionego statku, zszokuje nawet jego samego i sprawi, że wraz z grupą swoich wiernych towarzyszy będzie musiał poszukać winnych wśród tych, których bardzo ryzykownie jest niepokoić. Tymczasem winni nie mają zamiaru czekać z założonymi rękami. Wiedzą, że Aleksander Gall jest człowiekiem, który za wszelką cenę musi zniknąć.

  „Fracht” to emocjonujący, mroczny thriller w skandynawskim stylu. Pogrążony w zimowym letargu Göteborg staje się areną rozgrywki, w której każdy z graczy ma coś do ukrycia i zrobi wszystko, by skrywana przez Bałtyk tajemnica nigdy nie wyszła na jaw.

  ***

  „Wciągający i niebezpiecznie prawdopodobny scenariusz. Sensacja na najwyższym poziomie!”.
  Naval

  ***

  „Wysokobudżetowa superprodukcja. Sięgając po »Fracht« uruchamiamy projektor naszej wyobraźni. A Brudnik serwuje to, co uznawaliśmy za niewyobrażalne”.
  Max Czornyj

  ***

  „Nie dajcie się nabrać! Grzegorz Brudnik to nowy pseudonim Dana Browna albo Nelsona Demille’a. Albo innego mistrza gatunku. Hollywoodzki rozmach! Sensacja najwyższej próby!”.
  Robert Małecki

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: