Promocja dnia

Obniżka! Para zza ściany

Audiobook: Para zza ściany

 

Shari Lapena

 

Joanna Gajór

 

Zysk i S-ka

 

12 godz. 12 min.

 

Mały digipack dwuskrzydełkowy

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

20,93 zł

-30%

29,90 zł

20,93 zł za szt

Offer ends in:

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Para zza ściany

  Para zza ściany

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2018
  ISBN: 978-83-8116-438-2

  KOMU ZAUFASZ, JEŚLI NIE MOŻESZ ZAUFAĆ NAJBLIŻSZYM...
  – MIĘDZYNARODOWY BESTSELLER –
  „Najgłośniejszy thriller 2016 roku”
  „TheStylist”

  Wszystko zaczęło się od kolacji u sąsiadów...
  Wstrząsający debiutancki thriller, pełna napięcia książka o młodej parze i z pozoru zaprzyjaźnionych z nią sąsiadach – są w niej zmienne nastroje, kłamstwa, zdrady oraz tajemnice pomiędzy mężami i żonami...
  Anne i Marco Conti zdają się mieć wszystko – wzajemną miłość, cudowny dom i śliczne dziecko, Corę. Ale pewnej nocy, kiedy przebywają na kolacji u sąsiadów, maleńka Cora znika z ich domu. Podejrzenia natychmiast skupiają się na rodzicach. Prawda o porwaniu niemowlęcia jest jednak znacznie bardziej skomplikowana...
  Stopniowo wychodzi na jaw, co tak naprawdę się wydarzyło. Detektyw Rasbach wie, że przerażona para coś ukrywa. Z kolei Anne i Marco odkrywają, że w ich małżeństwie są sekrety, które trwają już od wielu lat. Dzień po dniu wychodzą na światło dzienne kolejne wstrząsające tajemnice – oszustwa, dwulicowość i niewierność, a czytelnik wstrzymuje oddech aż do szokującego finału.

  ***

  „Skomplikowana, niesłychanie wciągająca opowieść, rollercoaster wrażeń. Szokująca narracja sprawiła, że przerzucałam kartki jak szalona”.
  TessGerritsen
  autorka bestsellera „Umrzeć po raz drugi”

  ***

  „Jak dobrze możemy poznać ludzi z najbliższego otoczenia? Nie będziesz mógł się oderwać od tej książki, szukając odpowiedzi. I znajdziesz ją prawdopodobnie dopiero wtedy... gdy już będzie za późno”.
  Lisa Gardner
  autorka bestsellerów „Zaginiona” i „Złap mnie”

  ***

  „Przeczytałam tę powieść jednym tchem, całkowicie pochłonięta akcją. Zagadka jest rewelacyjnie skonstruowana i nadzwyczaj wciągająca!”.
  Sue Grafton
  autorka bestsellera „»Z« jak zwłoki”

  ***

  „Genialna! Jeśli ta książka nie stanie się hollywoodzkim hitem, osobiście zjem swój egzemplarz! Pasjonujący psychologiczny thriller o szaleńczym tempie nie pozwoli ci złapać oddechu. Nie da się go odłożyć na półkę, nie doczytawszy do końca”.
  C.L. Taylor
  autorka thrillera „Gdzie kończy się cisza?”

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: