audiobook - Córka króla moczarów - Karen Dionne

Audiobook: Córka króla moczarów

 

Karen Dionne

 

ANNA DERESZOWSKA

 

Media Rodzina

 

9 godz. 27 min.

 

Mały digipack dwuskrzydełkowy

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

34,90 zł

34,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Córka króla moczarów

  Córka króla moczarów

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2017
  ISBN: 978-83-8008-397-4
  Wydawca: Media Rodzina

  Znakomity thriller psychologiczny, połączenie „Dziewczyny z tatuażem” i „Pokoju”, czyta Anna Dereszowska.

  Jego bohaterką jest Helena Pelletier, która dorastała w całkowitym odosobnieniu w domku na trzęsawiskach na Górnym Półwyspie w amerykańskim stanie Michigan. Jej idolem i niedoścignionym wzorem jest ojciec, który nauczył ją polować, tropić i żyć na łonie natury. W końcu jednak dziewczyna zaczyna rozumieć, że z matką są w rzeczywistości na bagnach więzione, a ojciec kontroluje całe ich życie. Helena decyduje się na ucieczkę, dzięki czemu ojciec trafia do więzienia o zaostrzonym rygorze.

  Helena układa sobie życie pod nowym nazwiskiem; nikt nie zna jej przeszłości. Kiedy po piętnastu latach ojciec ucieka z pilnie strzeżonego więzienia i ukrywa się na moczarach, kobieta wie, że tylko ona może go wytropić. I dopaść, zanim on dopadnie ją.

  ---

  W latach 70. ubiegłego wieku autorka powieści Karen Dionne z mężem i córeczką postanowili zamieszkać na terenach Górnego Półwyspu, wybierając ciszę, spokój i odosobnienie. Żyli na łonie natury, budując drewniany dom, czerpiąc wodę ze strumienia i korzystając z dobrodziejstw lasu. Z główną bohaterką Córki Króla Moczarów autorka dzieli umiłowanie przyrody i umiejętność tropienia zwierząt. Tereny Półwyspu rodzina Dionne opuściła trzy dekady później, przenosząc się do Detroit, ale lata spędzone w domku na bagnach zostawiły w duszy pisarki niezatarty ślad…

  Opinie

  Napisz opinię

  Córka króla moczarów

  Córka króla moczarów

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: