Promocja dnia

audiobook - Uśpiony szpieg - Camilla Grebe, Paul Leander-Engström

Audiobook: Uśpiony szpieg

 

Camilla Grebe, Paul Leander-Engstrom

 

WOJCIECH ŻOŁĄDKOWICZ

 

Sonia Draga

 

Mały digipack dwuskrzydełkowy

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

35,90 zł

35,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Uśpiony szpieg

  Uśpiony szpieg

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2017
  ISBN: 978-83-8110-218-6
  Producent: Sonia Draga

  Trylogia „Mroczna Moskwa” – wstrząsający obraz Rosji za rządów Putina. Niewyobrażalne bogactwo, skrajna bieda i ludzie, którzy nie cofną się przed niczym w pogoni za władzą i pieniędzmi.

   Sztokholm 2014
  Polityczne relacje Szwecji z Rosją są niemal równie lodowate jak wyjątkowo mroźna zima, która trzyma ją w okowach. Tom Blixen po wielu latach spędzonych w Moskwie wrócił do Sztokholmu i zaczął pracę w firmie energetycznej Swekraft. Po tajemniczym spotkaniu z wysoko postawionym urzędnikiem rosyjskim umiera wskutek otrucia szef Toma, prezes spółki.
              Splot wydarzeń zapoczątkowany tą skrytobójczą zbrodnią szybko przeradza się jednak w coś znacznie groźniejszego, kiedy jedna z największych szwedzkich elektrowni atomowych pada ofiarą bezwzględnego sabotażu. Chcąc zapobiec międzynarodowemu konfliktowi i nie dopuścić do potencjalnej katastrofy jądrowej, Tom Blixen i inspektor Sonny Hellkvist podejmują pościg za sprawcą.
   
  „Naprawdę dobry thriller szpiegowski; nie musisz być nawet fanem tego gatunku, by wciągnąć się już od pierwszej strony. Bohaterowie są niemal jak żywi, fabuła zaś niesamowicie bliska problemom współczesnego świata”. Expressen
   
  „Autorzy osiągnęli mistrzostwo w przerażaniu swoich czytelników”. Aftonbladet
   
   „Szpiedzy, truciciele i politycy najwyższego szczebla w historii, która przerażająco zbliża się do obecnej sytuacji na świecie”. Dagens Nyheter

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: