Promocja dnia

Obniżka! audiobook - Ciało. Instrukcja dla użytkownika - Bill Bryson

Audiobook: Ciało. Instrukcja dla użytkownika

 

Bill Bryson

 

Krzysztof Plewako-Szczerbiński

 

Zysk i S-ka

 

16 godz. 17 min.

 

Mały digipack dwuskrzydełkowy

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

30,03 zł

-30%

42,90 zł brutto

30,03 zł za szt

Offer ends in:

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Ciało. Instrukcja dla użytkownika

  Ciało. Instrukcja dla użytkownika

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2020
  ISBN: 978-83-8116-990-5
  Wydawca: Zysk i S-ka

  „Całe życie spędzamy w jednym ciele, a jednak wielu z nas nie ma pojęcia, ani jak ono dokładnie działa, ani z czego się konkretnie składa. Ideą, która przyświecała mi podczas pisania książki, była próba zrozumienia tego niezwykłego i tajemniczego mechanizmu, jakim jest każdy z nas” – Bill Bryson.

  Bill Bryson po raz kolejny udowadnia, że jest niezrównanym towarzyszem podróży, gdy oprowadza nas po zakamarkach ludzkiego ciała – wyjaśnia, jak ono funkcjonuje, podkreśla jego niebywałe zdolności do samoleczenia i sygnalizuje sytuacje, w jakich może nas ono (niestety) zawieść. Ciało. Instrukcja dla użytkownika to książka pełna niezwykłych faktów (od momentu, kiedy zacząłeś to czytać, twój organizm zdołał już wyprodukować kolejny milion czerwonych krwinek), jak i nieodzownych anegdot będących znakiem firmowym Billa Brysona. Jak pisze autor: „Spędzamy nasze życie w tym ciepłym, chybotliwym ciele, a traktujemy je jako coś zupełnie oczywistego”. Ciało pozwoli przezwyciężyć tę obojętność hojnymi dawkami cudownych, czasem nieznanych powszechnie faktów i informacji, które obowiązkowo należy poznać.

  ***

  „Bryson opisuje tajemnicę chorób, fizjologię bólu oraz postępy poczynione w zakresie ich leczenia i czyni to wszystko w wielkim stylu. Ton Brysona jest z jednej strony pouczający, a z drugiej pełen humoru, co zachęca czytelnika, by wraz z autorem dzielić zachwyt wobec budowy ciała i tego, do czego jest ono zdolne”.
  „Publishers Weekly”

  Opinie

  Napisz opinię

  Ciało. Instrukcja dla użytkownika

  Ciało. Instrukcja dla użytkownika

  8 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: