Obniżka! Cyberiada

Audiobook: Cyberiada

 

Stanisław Lem

 

Maciej Kowalik

 

StoryBox

 

Mały digipack dwuskrzydełkowy

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

24,46 zł

-30%

34,95 zł brutto

24,46 zł za szt

Offer ends in:

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Cyberiada

  Cyberiada

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2016
  ISBN: 978-83-7927-585-4
  format: 19 x 13,5cm
  Producent: Storybox

  „Cyberiada” to znakomite połączenie opowieści o technologii i baśni, z których podobno się nie wyrasta, bo są emanacją ludzkich marzeń i pragnień.
  Audiobook to adaptacja cyklu opowiadań, których bohaterami są roboty. Fani twórczości Stanisława Lema z pewnością pamiętają Trurla i Klapaucjusza. Zarówno świat przedstawiony, jak i tematyka poszczególnych utworów są bardzo podobne do „Bajek robotów” i często wydawane razem. Do słuchaczy trafia tym razem kilka opowiadań, które powstały na przestrzeni kilkunastu lat. „Cyberiada” to opowieść, w której zawarto elementy zarówno fantastyczne, naukowe, jak i filozoficzne. Posłuchajmy zatem o tym, że zło i dobro przenikają się nie tylko w świecie, który znamy z autopsji, ale również w tym, który zamieszkują roboty.
  Teraz klasyka science fiction dostępna jest także w wersji audio, dzięki czemu fani Stanisława Lema mogą przypomnieć sobie jego twórczość, a ci, którzy dopiero chcieliby ją poznać, mogą sięgnąć po znakomicie zrealizowane nagrania.
  Wydanie jest częścią szerszego projektu zwanego Lemoteką, w ramach którego ukazują się kolejno wszystkie książki mistrza w wersji audio.

  Opinie

  Oceń 
  2021-02-22

  Cyberiada

  Uwielbiam ten tekst a interpretacja Pana Macieja Kowalika jest doskonała

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  Cyberiada

  Cyberiada

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: