Promocja dnia

Obniżka! Wezwał nas honor

Audiobook: Wezwał nas honor

 

Paul H. Honsinger

 

Roch Siemianowski

 

14 godz. 0 min.

 

Pudełko DVD

 

StoryBox

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

20,97 zł

-30%

29,95 zł

20,97 zł za szt

Storybox 11.06

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Wezwał nas honor

  Wezwał nas honor

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2016
  ISBN: 978-83-7927-475-8
  format: 19 x 13,5cm
  Producent: Storybox

  Unia Terrańska jest zaangażowana w międzygwiezdną wojnę z Krag, bezwzględną rasą obcych, którzy chcą zniszczyć ludzkość. W 2315 roku obiecującemu młodemu oficerowi Maxowi Robichaux powierzono dowodzenie nad USS „Cumberland”, niszczycielem

  najnowszej generacji, który jednak ma tak złą opinię, że nazywany jest pogardliwie „Przełęczą Cumberland”.

  Pierwszą misją kapitana Robichaux jest patrol w Wolnym Korytarzu - miejscu, w którym Krag potajemnie kupują materiały do produkcji wojennej. Jego zadaniem jest zniszczenie każdej jednostki przewożącej wojenną kontrabandę. Z dala od własnej floty, operując w warunkach wymuszonej rozkazami ciszy radiowej, Max polegać może tylko na swojej determinacji… oraz wsparciu błyskotliwego szefa służby medycznej okrętu, doktora Sahina.

  Wykonując to niebezpieczne zadanie, Max i doktor zdają sobie sprawę, że jedynie „Cumberland” może powstrzymać śmiertelny atak Krag, którego celem jest raz na zawsze zakończyć wojnę i istnienie rasy ludzkiej.

  Utrzymana w klimacie powieści “o okrętach z drewna i ludziach ze stali” akcja toczy się w dalekiej przyszłości. Audiobook “Wezwał nas honor” (z serii Man of War) łączy przygodę poznania, przeżycia wojenne i niebezpieczeństwa podróży w nieznane - wszystko to oczyma dowódcy i jego załogi.

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: