Obniżka! audiobook - Hajmdal. Tom 4. Więzy krwi - Dariusz Domagalski

Audiobook: Hajmdal. Tom 4. Więzy krwi

 

Dariusz Domagalski

 

Wojciech Masiak

 

StoryBox

 

8 godz. 20 min.

 

Mały digipack dwuskrzydełkowy

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

20,97 zł

-30%

29,95 zł brutto

20,97 zł za szt

Offer ends in:

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Hajmdal. Tom 4. Więzy krwi

  Hajmdal. Tom 4. Więzy krwi

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2020
  ISBN: 978-83-8194-626-1
  Wydawca: Storybox

  Wyremontowany „Hajmdal” opuszcza terytorium Cesarstwa Bahiriańskiego i mknie ku rubieżom Galaktyki, ku własnemu przeznaczeniu. Cel podróży zna jedynie admirał Kashtaritu i garstka najwyższych rangą oficerów. Drednot dociera do systemu zamieszkiwanego przez prymitywne cywilizacje, które nie opanowały jeszcze lotów kosmicznych.

  Mieszkańcom mglistej planety Manju grozi śmiertelne niebezpieczeństwo. W ich stronę zmierza rój okrętów-asteroid krwiożerczych Luusaat, którzy są w stanie zgładzić całą populację planety. Na ich drodze staje „Hajmdal”, podejmując desperacką próbę powstrzymania inwazji.

  Sierżant Ezra Leahy i dowodzony przez niego Pluton 7 zostaje wysłany z misją ochrony mieszkańców planety. Jednak sprawy od samego początku przybierają zły obrót. Dodatkowo tubylcy sami w sobie stanowią niezwykłą tajemnicę.

  W bitewnym zgiełku, wśród świszczących kul, w oparach gęstej mgły, zwiadowcy po raz kolejny muszą zmierzyć się nie tylko z niebezpieczeństwami i swoimi słabościami, ale również z sekretem pochodzenia ludzkości oraz własnym przeznaczeniem.

  Opadają kolejne zasłony skrywanych tajemnic.
  Pojawiają się nowe pytania.
  To jeszcze nie kres wędrówki.

  Opinie

  Oceń 
  2020-07-10

  Opinia pozytywna

  Bardzo mnie się podoba fabuła i zawiłości, które wymyślił Domagalski. Łączą się fakty z poprzednich części i wraz z kolejnymi tomami odkrywamy nowe wydarzenia, które się łączą w większą całość. Lubię też jak legendy i mity różne mają "wyjaśnienie", które sugeruje ziarno prawdy, ale na poziomie magii, z powodu zbyt dużego zaawansowania technicznego innej rasy. Podoba mnie się też, prowadzenie kilku wątków, które są sugerowane, ale nie wyjaśnione od razu. Autor daje szanse czytelnikowi snuć domysły i przypuszczenia. Jedyną wadą dla mnie, to zbyt dużo relacji osobistych w stosunku do pójścia z fabułą książki. Wolno się rozwija główny wątek. Przez to czuje nie dosyt książką. Stosunkowo mało się dzieje z główną historią, jak na jeden tom książki według mnie. Teraz zostaje czekać na kolejny tom. Mam nadzieję, że wyjdzie niedługo.

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  Hajmdal. Tom 4. Więzy krwi

  Hajmdal. Tom 4. Więzy krwi

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: