Obniżka! audiobook - Man of War. Tom 1. Wezwał nas honor - H. Paul Honsinger

Audiobook: Man of War. Tom 1. Wezwał nas honor

 

Paul H. Honsinger

 

Roch Siemianowski

 

StoryBox

 

14 godz. 0 min.

 

Mały digipack dwuskrzydełkowy

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

20,97 zł

-30%

29,95 zł brutto

20,97 zł za szt

Offer ends in:

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Man of War. Tom 1. Wezwał nas honor

  Man of War. Tom 1. Wezwał nas honor

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2019
  ISBN: 978-83-8146-790-2
  Wydawca: Storybox

  Unia Terrańska zaangażowana jest w międzygwiezdną wojnę z Krag, bezwzględną rasą obcych, chcących zniszczyć ludzkość. W 2315 roku obiecującemu młodemu oficerowi Maxowi Robichaux powierzone zostaje dowodzenie nad USS „Cumberland”, niszczycielem najnowszej generacji, jednak mającym tak złą opinię, że nazywany jest pogardliwie „Przełęczą Cumberland”.

  Pierwszą misją kapitana Robichaux jest patrol w Wolnym Korytarzu, miejscu, w którym Krag potajemnie kupują materiały do produkcji wojennej, oraz zniszczenie każdej jednostki przewożącej wojenną kontrabandę. Z dala od własnej floty, operujący w warunkach wymuszonej rozkazami ciszy radiowej, Max polegać może tylko na swojej determinacji… oraz wsparciu błyskotliwego szefa służby medycznej okrętu, doktora Sahina.

  Wykonując to niebezpieczne zadanie, Max i doktor zdają sobie sprawę, że jedynie „Cumberland” może powstrzymać śmiertelny atak Krag, który ma raz na zawsze zakończyć wojnę i istnienie rasy ludzkiej.

  Tocząca się w dalekiej przyszłości i utrzymana w klimatach powieści „o okrętach z drewna i ludziach ze stali” książka „Wezwał nas honor” należąca do serii Man of War łączy przygodę poznania, przeżycia wojenne i niebezpieczeństwa podróży w nieznane, widziane oczyma dowódcy i jego załogi.

  Opinie

  Napisz opinię

  Man of War. Tom 1. Wezwał nas honor

  Man of War. Tom 1. Wezwał nas honor

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: