Promocja dnia

 • -45%

  16,45 zł 29,90 zł -45% W magazynie
  Offer ends in:
  Arno Strobel
  Kamil Pruban

  16,45 zł 29,90 zł
  Obniżka!

Promocja dnia

Ostatnia sprawa

Audiobook: Ostatnia sprawa

 

Lee Child

 

Jan Peszek

 

13 godz. 18 min.

 

Duży digipack dwuskrzydełkowy

 

Albatros

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

33,60 zł

33,60 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Ostatnia sprawa

  Ostatnia sprawa

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2013
  ISBN: 978-83-7885-401-2
  format: 19 x 13,5cm
  Producent: Albatros

  Ostatnia sprawa”, powieść, która w wersji audiobooka ukazuje się w interpretacji Jana Peszka, jest jedną z popularnych książek Lee Childa, autora między innymi „Poziomu śmierci”, Wroga bez twarzy” i „Podejrzanego”.

  Wszystko ma swój początek... W marcu 1997 roku Jack Reacher, czynny oficer żandarmerii wojskowej w randze majora, po raz ostatni wchodzi do Pentagonu. Za chwilę rozstrzygną się jego losy: zostanie aresztowany, zastrzelony w trakcie stawiania oporu lub dyscyplinarnie zwolniony ze służby. Zaledwie pięć dni wcześniej dowódca Reachera, generał Garber, wysłał go z tajną misją do Carter Crossing w stanie Missisipi. Na tyłach baru położonego przy głównej ulicy znaleziono zwłoki młodej kobiety, Janice Chapman, z poderżniętym gardłem. W bezpośrednim sąsiedztwie miasteczka znajduje się Fort Kelham – wielka baza wojskowa, zarazem ośrodek szkoleniowy komandosów. Czy zabójcą jest ktoś z miejscowych? Amerykański żołnierz? Aby nie nadawać śledztwu niepotrzebnego rozgłosu, Reacher ma przeprowadzić je incognito i złożyć raport przełożonym. Sprawy komplikują się, gdy szeryf Carter Crossing, niezwykle urodziwa Elizabeth Deveraux, rozszyfrowuje tożsamość Jacka. To od niej Reacher dowiaduje się, że Chapman nie była pierwszą, lecz trzecią kolejną ofiarą. W podobny sposób zginęły wcześniej dwie inne, olśniewająco piękne kobiety. Niestety, dochodzenia utknęły w martwym punkcie. Czy Deveraux, która je prowadziła, zależało na niewykryciu sprawcy? Odpowiedź na te i na inne pytania poznają słuchacze „Ostatniej sprawy” w wersji audio.

  Lee Child (ur. 29 października 1954 Roku w Coventry) — brytyjski autor popularnych powieści sensacyjnych. Ich bohaterem jest Jack Reacher, były major amerykańskiej żandarmerii wojskowej. W swoim dorobku pisarskim Lee Child ma takie tytuły jak „Poziom śmierci”, „Umrzeć próbując”, „Wróg bez twarzy”, „Podejrzany”, „Echo w płomieniach”, „Bez pudła”, „Siła perswazji”, „Nieprzyjaciel”, „Jednym strzałem”, „Bez litości”, „Elita zabójców”, „Nic do stracenia”, „Jutro możesz zniknąć”, „61 godzin”, „Czasami warto umrzeć”, „Poszukiwany”, „Bez powrotu”.

  W filmowej wersji „Jednym strzałem” („One Shot”) w Jacka Reachera najprawdopodbniej wcieli się Tom Cruise.

   

   

   

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: