Promocja dnia

Król odszkodowań

Audiobook: Król odszkodowań

 

John Grisham

 

Jan Peszek

 

Albatros

 

13 godz. 4 min.

 

Duży digipack dwuskrzydełkowy

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

34,30 zł

34,30 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Król odszkodowań

  Król odszkodowań

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2013
  ISBN 978-83-7659-897-0
  format: 19 x 13,5cm

  Producent: Albatros

  Król odszkodowań””, który w postaci audiobooka ukazuje się w interpretacji Jana Peszka, jest jedną z bestsellerowych powieści Johna Grishama, twórcy wielu prawniczych thrillerów i kryminałów, autora takich książek jak „Czas Zabijania”, „Raport Pelikana”, „Klient”, „Komora”, „Kancelaria”, „Uliczny adwokat”, „Wezwanie”, „Niewinny”, „Zawodowiec”, „Apelacja”. 

  Słuchacze „Króla odszkodowań” poznają Claya Cartera, który pracuje w Biurze Obrońcy Publicznego w Waszyngtonie, miejscu — które nie jest najlepszą odskocznią do kariery dla młodego zdolnego prawnika. Carter pracuje tam zbyt długo i podobnie jak większość jego kolegów marzy o lepszej pracy w prywatnej kancelarii. Sposobność do długo oczekiwanej zmiany nadarza się, gdy sąd wyznacza go na obrońcę z urzędu czarnoskórego chłopaka oskarżonego o zabójstwo swego rówieśnika. Wina jego klienta jest bezsporna, motywy działania – niezrozumiałe. Ot, po prostu jeszcze jedno z serii bezsensownych ulicznych morderstw, jakie policja notuje każdego tygodnia. Przygotowując się do procesu, Clay natrafia na niepokojące informacje, które wskazują, że zbrodnia może mieć drugie dno, że prawdopodobnie istnieje wspólny mianownik kilku podobnych zabójstw. Niespodziewanie z młodym adwokatem kontaktuje się niejaki Max Pace, przedstawiciel wielkiej firmy farmaceutycznej, proponując Clayowi interes życia: w zamian za 15 milionów dolarów, ma dogadać się z kim trzeba i wyciszyć sprawę, która jego mocodawców mogłaby doprowadzić do ruiny. Carter podejmuje decyzję, która raz na zawsze odmieni jego przyszłość. Wkrótce przychodzą kolejne sprawy, kolejne gigantyczne pieniądze i to o czym śni każdy prawnik – tytuł „nowego króla odszkodowań”. Niestety, wszystko ma swoją cenę...

  John Grisham (ur. 8 lutego 1955 w Jonesboro w stanie Arkansas) — popularny amerykański autor thrillerów prawniczych oraz kryminałów. Jego debiutancki „Czas zabijania” sprzedał się w nakładzie 5000 tysięcy egzemplarzy, jeszcze większym sukcesem okazała się druga powieść, „Firma”. Pozycję i popularność Grishama umocniły takie dzieła jak „Raport Pelikana”, „Klient”, „Komora”, „Zaklinacz deszczu”, „Ława przysięgłych”, „Wspólnik”, „Uliczny adwokat”, „Testament”, Wezwanie”, „Król afer”.

   

   

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Król odszkodowań

  Król odszkodowań

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: