Obniżka! Inkarnacja

Audiobook: Inkarnacja

 

Leonard Zagórski

 

Zbigniew Moskal

 

StoryBox

 

Pudełko DVD

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

13,97 zł

-30%

19,95 zł brutto

13,97 zł za szt

Offer ends in:

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Inkarnacja

  Inkarnacja

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2011
  ISBN:
  format: 19 x 13,5 cm
  Producent: StoryBox

  Kilka miesięcy przed zakończeniem wojny na wodach Oceanu Spokojnego w tajemniczych okolicznościach znika statek „Golden Creek”. Okazuje się, że nie jest to pierwszy taki przypadek, bowiem od kilku tygodni u wybrzeży Australii znikają statki handlowe. Istnieją podejrzenia, że w sprawę zamieszane są niemieckie okręty podwodne, których dowództwo dopuszcza się zbrodni uważanej za najbardziej brutalną na morzu – mordowania rozbitków. Czy ów trop okaże się właściwy? Czy dostarczone przez wywiad polskiej Armii Krajowej informacje o „cudownej broni pana Hitlera” są prawdziwe i rzucą cień na zakończenie wojny? Jak wiele jest w stanie wytrzymać człowiek mający na sumieniu zbrodnię i świadomie wcielający się w rolę własnej ofiary?
  „Inkarnacja” – to opowieść o ludzkich dramatach, balansowaniu na krawędzi życia i śmierci, bezwzględnej polityce, walce jednostki wrzuconej w tryby machiny historii i grze o najwyższą stawkę, jaką jest życie.


  „Inkarnacja”, podobnie jak pozostałe książki Leonarda Zagórskiego, to powieść napisana z przykuwającym uwagę rozmachem. Ciekawie skonstruowana fabuła, realizm opisywanych miejsc i zdarzeń a także sprawnie nakreślone, wyraziste sylwetki bohaterów – to cechy, dzięki którym książki tego autora zyskują niekwestionowane uznanie czytelników. Zdania krytyki dotyczące zaklasyfikowania powieści jako sensacji w czystej postaci od pierwszego wydania książki były podzielone. Zawsze jednak podkreślano jej niepowtarzalny klimat, który trzyma w napięciu od pierwszych do ostatnich stron.


  Leonard Zagórski – pseudonim literacki Leonard (ok.1920-1993) – polski pisarz, autor powieści sensacyjnych z intrygą międzynarodową, nazywany polskim Frederickiem Forsythem. Jest autorem powieści: „Inkarnacja”, „Upiór”, „Matnia”, „Facet”. Wszystkie stały się bestsellerami.

  Opinie

  Napisz opinię

  Inkarnacja

  Inkarnacja

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: