Promocja dnia

audiobook - Maltański łącznik - Steve Berry

Audiobook: Maltański łącznik

 

Steve Berry

 

Maciej Kowalik

 

Sonia Draga

 

13 godz. 25 min.

 

Mały digipack dwuskrzydełkowy

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

39,90 zł

39,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Maltański łącznik

  Maltański łącznik

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2020
  ISBN: 978-83-6651-220-7
  Wydawca: Sonia Draga

  Po śmierci papieża rozpoczynają się przygotowania do kolejnego konklawe, do Watykanu przybywają kardynałowie. Kastor Gallo, kontrowersyjny kardynał, który popadł w niełaskę Watykanu, ucieka z Rzymu na Maltę.

  Tak próbuje odszukać dokument z IV wieku, z czasów Konstantyna Wielkiego. Były pracownik Wydziału Sprawiedliwości, Cotton Malone, przebywa nad włoskim jeziorem Como, tropiąc losy legendarnej korespondencji Winstona Churchilla i Benita Mussoliniego, która zaginęła w 1945 roku. Ujawnienie jej treści mogłoby wywrócić do góry nogami historię, jaką zna świat. Śladami Malone’a podąża jednak ktoś jeszcze… Pościgiem zaczyna interesować się Zakon Maltański, zgromadzenie o ponad dziewięćsetletniej historii, jedyne, które dotrwało do czasów współczesnych. Dziś prowadzą przede wszystkim działalność humanitarną, lecz w ich szeregach znajdują się także członkowie starożytnej sekty Secreti, która zamierza wpłynąć na trwające właśnie konklawe.

  „Urzekające... Fani Dana Browna będą się dobrze bawić” – „Publisher’s Weekly”.

  „Kolejna powieść Berry’ego, która nie tylko jest rozrywką na wysokim poziomie, ale także rodzi głębokie i niepokojące pytania” – „Fredericksburg Free Lance-Star”.

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: