Promocja dnia

Obniżka! audiobook - Na wschód od upadku - Thomas Engström

Audiobook: Na wschód od upadku

 

Thomas Engström

 

Robert Jarociński

 

Sonia Draga

 

Mały digipack dwuskrzydełkowy

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

25,13 zł

-30%

35,90 zł brutto

25,13 zł za szt

Offer ends in:

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Na wschód od upadku

  Na wschód od upadku

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2019
  ISBN: 978-83-8110-825-6
  Wydawca: Sonia Draga

  W Kaukazie – na styku Wschodu i Zachodu, Północy i Południa, chrześcijaństwa i islamu – Ludwiga Lichta dopadają w końcu cienie dawnych grzechów. Dochodzi do ostatniej, rozpaczliwej bitwy.

  Tbilisi, lipiec 2016. Bizneswoman Pauline Hollister skrywa wiele mrocznych tajemnic. Decyduje się na współpracę z Ludwigiem Lichtem, który obecnie pracuje w gruzińskim oddziale firmy ochroniarskiej EXPLCO. Zanim jednak zdąży cokolwiek ujawnić, znika bez śladu.

  Akcja rozgrywa się w czasie kolejnych poważnych turbulencji dotykających Gruzję. W stolicy dochodzi do szeregu ataków terrorystycznych, a od północy coraz groźniej poczyna sobie potężna Rosja. Co takiego chciała Lichtowi wyjawić Hollister? Jakie siły wprawiła w ruch? Wkrótce Ludwig będzie się musiał zmierzyć ze swym najgroźniejszym, najbardziej bezwzględnym wrogiem: jedną z dawnych przełożonych z pracy we wschodnioniemieckiej Stasi.

  „Surowe, sarkastyczne a zarazem intelektualne pióro Engströma (kojarzące się z Chandlerem) znakomicie oddaje obraz Tbilisi, miasta bez szans i pełnego możliwości, pomiędzy Wschodem i Zachodem, chrześcijaństwem i islamem, życiem i śmiercią”.

  – Kristianstadsbladet

  Opinie

  Napisz opinię

  Na wschód od upadku

  Na wschód od upadku

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: