Promocja dnia

Rób to co kochasz. 5 kroków - Jak wejść na drogę życia pasją

Audiobook: Rób to co kochasz. 5 kroków - Jak wejść na drogę życia pasją

 

Arkadiusz Arkadio Zbozień

 

Arkadiusz "Arkadio" Zbozień

 

RTCK

 

2 godz. 19 min.

 

Płyta z książeczką

 

Wysyłamy: w ciągu 3-5 dni

33,00 zł

33,00 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Rób to co kochasz. 5 kroków - Jak wejść na drogę życia pasją

  Rób to co kochasz. 5 kroków - Jak wejść na drogę życia pasją

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2015
  ISBN: 978-83-64855-34-4
  format: 14 x 20,5 cm
  Producent: RTCK

  Napisałem książkę o życiu pasją, która, jak sądziłem, przyda się przede wszystkim młodym ludziom spotykanym przeze mnie na koncertach i spotkaniach RTCK. Tymczasem setki wiadomości, które otrzymuję cały czas od dnia wydania książki są zarówno od nastolatków, jak i 30, 40, a nawet 50 latków, poruszonych tym, co napisałem i zachęconych do zmiany. Zdecydowałem się więc nagrać audiobooka, aby jeszcze bardziej ułatwić zapoznanie się z treścią książki (zwłaszcza podczas jazdy samochodem, sam wiele słucham w trasie), a przy okazji sprawić Wam trochę radości w trakcie słuchania, które, obiecuję – zaskoczy Was w wielu momentach.

  Arkadio

  Dziś, dwa lata od startu idei „Rób to co kochasz” akcja wchodzi w swój II etap. Wielu czytelników książki Arkadio zdążyło zmierzyć się z tematem, na swoim własnym życiu sprawdzić ideę „RTCK” i dojrzeć do tego, aby tą opowieścią, często niezwykłą i zaskakującą, podzielić się z innymi.

  Tytułem II etapu akcji jest zdanie, które kończy opowieść każdego z bohaterów „a wszystko zaczęło się od...”. Kilka historii udało się opowiedzieć w krótkich etiudach filmowych. Prawdziwi ludzie opowiedzieli o swoich prawdziwych historiach. O zmianach, które wywróciły ich życie do góry nogami... zaskakująco stawiając ich wreszcie we właściwej pozycji.

  W odpowiedzi na pytania i prośby uczestników akcji do książki powstał audiobook, który przygotował sam autor dodając do niego rzeczywiste wypowiedzi gości akcji i swoje własne utwory z trzech płyt. Zamiast tradycyjnego odczytania książki mamy więc słuchowisko, które swoją dynamiką i akcją wyposaża książkę o dodatkową wartość. A dla tych, którzy często podróżują samochodem, i nie tylko, roli audiobooka nie sposób przecenić.

  To świetna książka dla ludzi, którzy zadają sobie pytania: kim jestem, kim będę, w czym jestem dobry, czy mam jakiś talent, jak nie być przeciętnym? Szukanie własnej ścieżki nie jest łatwe, ale nikt nie obiecywał, że będzie łatwo. Arkadio nie miał łatwo w życiu, ale jest żywym przykładem, że warto robić wszystko, żeby robić to, co się kocha! A więc alleluja i do przodu!

  Dorota Wellman

  dziennikarka TVN o książce "Rób to co kochasz".


  Jeśli chcesz jasnych, prostych (choć nie łatwych!) wskazówek, jak wejść na drogę życia pasją, zapraszam Cię do posłuchania audiobooka „Rób to, co kochasz”, na którym:

  - znajdziesz praktyczne porady i wskazówki, jak wejść na drogę życia pasją,
  - usłyszysz o 5 krokach do życia opartego na Twoich silnych stronach,
  - poznasz historię mojego życia i zmiany, która przyniosła ogromne, dobre owoce,
  - znajdziesz oryginalne utwory i ścieżki dźwiękowe z kilku moich płyt,
  - posłuchasz rzeczywistych wypowiedzi gości specjalnych, z którymi działałem przy ogólnopolskiej akcji „Rób to, co kochasz”,
  - usłyszysz, jak po raz kolejny realizuję jedną z moich największych pasji – czyli gadanie do ludzi, bo czytam moją książkę osobiście:)

  Do usłyszenia!

  Arkadio


  Opinie

  Napisz opinię

  Rób to co kochasz. 5 kroków - Jak wejść na drogę życia pasją

  Rób to co kochasz. 5 kroków - Jak wejść na drogę życia pasją

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: