Spełnienie

Audiobook: Spełnienie

 

Arianna Huffington

 

Masza Bogucka-Steczek

 

MT Biznes

 

9 godz. 18 min.

 

Pudełko DVD

 

Wysyłamy: w ciągu 3-5 dni

34,90 zł

34,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Spełnienie

  Spełnienie

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2015
  ISBN:
  978-83-7746-778-7
  format: 19 x 13,5cm
  Producent: MT Biznes

  W książce "Spełnienie" Arianna Huffington przekonuje nas o konieczności przedefiniowania pojęcia sukcesu we współczesnym świecie.
  Coraz częściej zaczynamy sobie zdawać sprawę z tego, że aby wieść naprawdę udane życie, trzeba czegoś więcej niż wysoka pensja i biuro z widokiem. Gonitwa za dwoma tradycyjnymi wyznacznikami szczęścia – pieniędzmi i władzą – doprowadziła do prawdziwej epidemii wypalenia zawodowego i chorób wywołanych stresem, pogorszenia jakości relacji z innymi, życia rodzinnego i, jak na ironię, także karier. Będąc w stałym kontakcie z całym światem – 24 godziny, 7 dni w tygodniu – straciliśmy kontakt z tym, co tak naprawdę najważniejsze.
  W bardzo osobistej książce „Spełnienie” Arianna Huffington szczerze mówi o własnych problemach z właściwym zarządzaniem czasem i znalezieniem odpowiednich priorytetów w prowadzeniu kariery i wychowywaniu dwóch córek. Opowiada o ciągłym żonglowaniu terminami w pracy, kryzysie rodzinnym i całym tym pośpiechu, który w końcu doprowadził do jej (dosłownego) upadku i momentu przebudzenia. Opierając się na wynikach najnowszych badań z zakresu psychologii, sportu, snu i fizjologii, które dowodzą ogromnego znaczenia medytacji, zastanowienia się, chwilowego wyłączenia się i postaw altruistycznych, Arianna pokazuje drogę ku rewolucji, jakiej musimy dokonać w naszej kulturze, sposobie myślenia, pracy i w naszym życiu.

  Opinie

  Napisz opinię

  Spełnienie

  Spełnienie

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: