Promocja dnia

Bądź liderem!

Audiobook: Bądź liderem!

 

John C. Maxwell

 

Robert Michalak

 

MT Biznes

 

7 godz. 33 min.

 

Duży digipack dwuskrzydełkowy

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

39,90 zł

39,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Bądź liderem!

  Bądź liderem!

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2014
  ISBN:
  978-83-7746-519-6
  format: 13,5 x 18 cm
  Producent: MT Biznes

  Uzupełnij swoją biblioteczkę biznesową o podstawową i klasyczną książkę Johna C. Maxwella Bądź liderem! - bestseller sprzedany już w ponad milionie egzemplarzy.

  Ponadczasowe zasady zastosowane w życiu twoim i twojej organizacji przyczynią się do pozytywnych zmian w zakresie osobistej rzetelności i samodyscypliny. W swoim wyjątkowym stylu doktor Maxwell odkrywa:

  Prawdziwą definicję przywództwa

  "Przywództwo to wywieranie wpływu. To właśnie to. Nic dodać, nic ująć... Ktoś, kto tylko myśli, że przewodzi, a nie znajduje nikogo, kto by za nim podążał jest jedynie spacerowiczem."

  Cechy przywództwa

  "Przywództwo nie jest ekskluzywnym klubem dla tych, którzy "się z tym urodzili". Cechy będące surowcem dla przywództwa można nabyć. Połącz je z pragnieniem i nic nie powstrzyma cię przed staniem się przywódcą."

  Różnica między zarządzaniem i przywództwem

  "Zapewnienie, że praca zostanie wykonana przez innych to dokonanie menedżera. Inspirowanie innych do lepszej pracy to dokonanie przywódcy."

  Nieważne, na którym szczeblu przywództwa się znajdujesz. Książka Bądź liderem! zainspiruje cię, jak zainspirować innych swoim zaangażowanym, wizjonerskim przywództwem.

  John C. Maxwell jest uznanym w świecie ekspertem w dziedzinie przywództwa, wykładowcą i autorem, który sprzedał już ponad dwanaście milionów swoich książek. Jego organizacje przeszkoliły już ponad milion przywódców na całym świecie. Doktor Maxwell jest założycielem firm Injoy Stewardship Services oraz EQUIP.

  Opinie

  Napisz opinię

  Bądź liderem!

  Bądź liderem!

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: