Synergia Mocy 2. Okna Iluzji

Audiobook: Synergia Mocy 2. Okna Iluzji

 

Fabian Błaszkiewicz

 

Fabian Błaszkiewicz

 

Effectime

 

2 godz. 35 min.

 

Pudełko DVD

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

29,90 zł

29,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Synergia Mocy 2. Okna Iluzji

  Synergia Mocy 2. Okna Iluzji

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2013
  format: 19 x 13,5
  ISBN:
  978-83-7701-808-8
  Producent: Złote Myśli

  Stare polskie przysłowie powiada, że „kto nie ma szczęścia w kartach, ten ma szczęście w miłości”.

  Stąd prawdopodobnie biorą się i kolejne, jeszcze dalej idące twierdzenia. Mianowicie, że sukces biznesowy i szczęście rodzinne nie mogą iść w parze lub jeśli ktoś się dorobi wielkich pieniędzy, to musi to okupić popsuciem małżeństwa. A jeśli ktoś zostanie bogaty i ze współmałżonkiem nie zrywa, to koniecznie musi się to odbić na relacjach z dziećmi. A jeśli i tu okazuje się, że jest całkiem dobrze, to na pewno odbije się to takiemu człowiekowi na zdrowiu i moralności. Słowem: okaże się, że był złodziejem, oszustem, wyzyskiwaczem uczciwych i dlatego dostał raka…

  Niestety. Przysłowia mądrością narodu, ale tylko wówczas, gdy pamiętamy o kontekście, w jakim się pojawiają.

  Zaś przysłowie, które przywołaliśmy na początku, pojawiało się oryginalnie tylko w jednym kontekście: jako słowa, którymi wygrany pocieszał przegranego. Jeśli sobie przypomnisz – lub choćby tylko wyobrazisz – scenę, w której ktoś podczas hazardu traci ogromne pieniądze, inny zaś, z furą dopiero co wygranych pieniędzy, próbuje tego pierwszego jakoś pocieszyć, zobaczysz natychmiast, że owo pocieszanie ma mocno ironiczny charakter. „Kto nie ma szczęścia w kartach, ten ma szczęście w miłości…”

  Jeśli ktoś uzależnia swój sukces materialny od jakiegoś łutu szczęścia, to zapewne i w innych dziedzinach życia przyjmie podobną strategię. Zamieni zatem w hazard zarówno zarabianie pieniędzy, jak i związek z ukochaną osobą, a także relacje z najbliższymi, własne zdrowie i wszystko, co związane z prawdziwym rozwojem osobistym.

  Do życia pełnią potrzeba lepszej strategii.

  Jak często słyszałeś o narzędziach rozwoju, które zapewnią Ci osiągnięcie wszystkiego czego chcesz, a tego nie masz?

  Tak, oczywiście, one istnieją i działają. Ale, ale... przed rozpoczęciem realizacji celu warto zastanowić się, czy ścieżka do niego prowadząca nie pozbawi Cię tego, co już masz i co daje Ci satysfakcję. Absolutnie niezaprzeczalną wartość ma również analiza tego, co masz, mimo iż tego nie chcesz. Skąd to się wzięło? Czego chciałeś skoro znalazło się w Twoim życiu?

  Technika nazwana „Oknem iluzji” pozwoli Ci prześledzić wszystkie te obszary i odkryć prawdziwe pragnienia prowadzące Cię prosto do zajęcia się tym, co dla Ciebie WAŻNE.
  Jak często słyszałeś o ludziach sukcesu, którzy byli nieszczęśliwi?

  Zdobyli to, do czego dąży wielu w dzisiejszym świecie: pieniądze, uwielbienie, zainteresowanie, a mimo to ich egzystencja była przepleciona pasmem nałogowych ciągów lub w ogóle kończyła się przedwcześnie. „Okno iluzji” pozwoli Ci zagłębić się w siebie tak byś uniknął przystawienia swojej drabiny rozwoju do niewłaściwej ściany.
  Z tego audiobooka dowiesz się nie tylko dlaczego kluczem jest działanie, ale także dostaniesz konkretne narzędzie wskazujące, jak przejść od przemyśleń o wartościach, lękach i priorytetach do poukładanego i skoncentrowanego na TWOICH celach działania. Tym narzędziem będzie „Drugie Okno Iluzji”, które w jasny sposób podświetli istotne dla Ciebie czynności.
  Człowiek może rozwinąć się tylko na tyle,
  na ile pozwala mu jego umysł

  Stąd w mocnym przekazie Fabiana Błaszkiewicza znalazło się miejsce na technikę „Przeskórowania”, która sprawi, że dasz sobie przyzwolenie na osiąganie wielkości. A po pokonaniu mentalnych barier zaczniesz przełamywać je w rzeczywistości!

  Opinie

  Napisz opinię

  Synergia Mocy 2. Okna Iluzji

  Synergia Mocy 2. Okna Iluzji

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: