Promocja dnia

Kurs świadomego snu czyli jak wykorzystać swoje drugie życie

Audiobook: Kurs świadomego snu czyli jak wykorzystać swoje drugie życie

 

MARCIN RYK

 

GlobalProfit

 

1 godz. 36 min.

 

Pudełko DVD

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

30,08 zł

30,08 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Kurs świadomego snu czyli jak wykorzystać swoje drugie życie

  Kurs świadomego snu czyli jak wykorzystać swoje drugie życie

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj
 • Dowód naukowy na istnienie świadomego snu - przed przystąpieniem do opisu kursu, chciałbym rozwiać wątpliwości osób, które być może nie wierzą w świadomy sen i przedstawić dowód na jego istnienie. Podczas fazy REM, nasze gałki oczne poruszają się w tym samym kierunku, w którym spoglądamy w naszym marzeniu sennym. Dzięki temu faktowi LaBerge przeprowadził eksperyment, w którym w czasie snu świadomie kierował wzrok w określonej sekwencji. Urządzenia rejestrujące pracę gałek ocznych potwierdziły sekwencję, którą wcześniej deklarował LaBerge. Eksperyment powtórzono kilkukrotnie, dzięki czemu świadomy sen został potwierdzony naukowo. Jeżeli ten argument nadal Cię nie przekonuje, zapytaj w swoim otoczeniu, czy ktoś zdał sobie kiedykolwiek sprawę z tego, że śni. Około 50% odpowie Ci, że tak.   

  Przeprowadźmy teraz mały test – odpowiedz sobie teraz na następujące pytanie:
  Czy w tej chwili śnisz?
  tak/nie
  A skąd to wiesz?

  Jeżeli chcesz to sprawdzić przeprowadź jeden z tzw. testów rzeczywistości. Spróbuj przecisnąć palec przez własną dłoń. Jeżeli jesteś w tej chwili we śnie, palec przejdzie na drugą stronę. Przeprowadzaj taki test zawsze, kiedy masz wątpliwości na temat realności otaczającego Cię świata.  Z pewnością masz teraz wiele wątpliwości związanych ze świadomym śnieniem. Oto zbiór najczęściej pojawiających się pytań:

  Czym jest świadomy sen?
  To zwykły sen, jednak odzyskujesz w nim świadomość, dzięki czemu możesz wpływać na jego przebieg.

  Na czym polega nauka świadomego snu?
  Polega przede wszystkim na wyrobieniu w sobie pewnych nawyków, które pozwalają zakwestionować otaczającą Cię rzeczywistość.

  Co można robić w świadomym śnie?
  Latać, wcielić się w inną postać, podróżować w czasie, poznać kosmos, rozwiązywać problemy, uprawiać sex, spotkać dowolną osobę, wpadać na kreatywne pomysły, trenować, zwiedzać świat, uprawiać sporty ekstremalne, nawiązać komunikację ze swoją podświadomością…

  Czy każdy może mieć świadomy sen?
  Po latach pracy ze świadomym snem, mogę zaryzykować tezę, że przy odpowiedniej motywacji każdy może śnić świadomie - różnice stanowi jedynie częstotliwość osiągania świadomego snu.

  Czy świadomy sen jest bezpieczny?
  Jest tak samo bezpieczny jak zwykły sen.

  Czy techniki świadomego snu są trwałe?
  Jeżeli raz nauczysz się technik świadomego snu, większość z nich zapamiętasz już do końca życia.

  Czy warto uczyć się technik świadomego snu?
  Zdecydowanie tak, bo wyobraź sobie, że od jutra każdy moment, w którym będziesz kładł się spać, to początek niesamowitej przygody, nieporównywalnie przyjemniejszej niż kino, książka czy gra komputerowa.  Wszystko czego potrzebujesz do nauki świadomego śnienia, masz już w swojej głowie. W kursie pokazujemy Ci tylko, jak używać tej wiedzy w sposób najbardziej efektywny, korzystając z doświadczeń tysięcy osób. Przeżyj przynajmniej raz świadomy sen kontrolując jego przebieg, a zrozumiesz, jak wspaniała jest to rozrywka. To jest czas na największą przygodę Twojego życia, bez względu na stan zamożności, aktualną sytuacją życiową, bez użycia środków odurzających, zachowując przy tym zdrowie. Kiedyś wiedza na temat świadomego śnienia była dostępna tylko dla mistyków. Dzisiaj może skorzystać z niej każdy. Dołącz do fascynującej grupy oneironautów!  Zostań Bogiem zupełnie nowego świata!  Dlaczego warto zapoznać się właśnie z tym audiobookiem?

  łatwość – nie musisz przekopywać się przez sterty książek i sprawdzać, co tak naprawdę działa. Ponieważ publikacja ta jest w formacie mp3, możesz jej słuchać w trakcie śniadania, w samochodzie, ćwicząc czy robiąc setki innych rzeczy nie angażujących Twojego umysłu.

  szybkość – w publikacji nie ma zbędnych komentarzy i rozmywania tematu rzeczami mało istotnymi merytorycznie. Cała publikacja została kilkukrotnie odchudzona tak, abyś miał możliwość zapoznania się z nią w jak najkrótszym czasie. Pierwsze wskazówki związane z zapamiętywaniem snów będziesz mógł wdrożyć już pierwszej nocy po zapoznaniu się z książką.

  jakość – wszystkie przedstawione informacje w książce zostały przetestowane. Otrzymujesz czystą esencję sprawdzonej wiedzy. Kupując książkę masz pełną gwarancję satysfakcji.  Jeżeli chcesz śnić świadomie musisz już teraz odpowiedzieć sobie na pytanie: dlaczego chcesz to robić? Dla mnie była to chęć rozwoju i przeżywania zupełnie nowych przygód. A jaki jest Twój powód?

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Kurs świadomego snu czyli jak wykorzystać swoje drugie życie

  Kurs świadomego snu czyli jak wykorzystać swoje drugie życie

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: