Pakiet: Odkryj w sobie siłę

Audiobook: Pakiet: Odkryj w sobie siłę

 

Barbara Berger

 

Magda Zając-Zawadzka

 

MT Biznes

 

5 godz. 19 min.

 

Pudełko DVD

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

49,90 zł

49,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Pakiet: Odkryj w sobie siłę

  Pakiet: Odkryj w sobie siłę

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2012
  ISBN: 978-83-7446-441-0
  format: 19 x 13,5 cm
  Producent: MTBiznes

  Pakiet książka i audiobook to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą mieć książkę ze sobą zawsze i wszędzie!

  Tematem tej książki jest siła. Nie siła fizyczna, ale siła umysłu. Dowiesz się z niej, jak przejąć kontrolę nad swoim życiem i osiągnąć wszystko to, o czym zawsze marzyłeś.

  Cytując Barbarę Berger: „Twoje myśli i słowa mają ogromną moc. Dzięki nim możesz całkowicie zmienić swoje życie. Tylko ty masz całkowitą kontrolę nad tym, co myślisz i mówisz. Jesteś jedynym władcą swojego umysłu. Ta władza to potęga”. Ale jak wykorzystać tę potęgę w praktyce?

  Barbara Berger udowadnia, że jest to łatwiejsze, niż mógłbyś przypuszczać. Podaje proste, praktyczne rozwiązania, dzięki którym każdy może zmienić sposób myślenia i w rezultacie wpłynąć na swoje życie. Bez względu na to, czy chodzi o twoje zdrowie, rodzinę, sytuację finansową, związek, pracę czy hobby, ta książka pozwoli ci dokonać zmiany na lepsze. Szybko, łatwo i skutecznie.

  O AUTORCE

  Barbara Berger jest przewodniczką duchową, niezwiązaną z żadną konkretną tradycją lub religią. W swoich książkach porusza tematy z pogranicza psychologii i wiedzy duchowej, posługując się językiem łatwym do zrozumienia dla współczesnego czytelnika. Inspiracją do napisania tej książki były trudne doświadczenia życiowe autorki. Opisuje niezwykle efektywne techniki, które pomogły jej przetrwać ciężki okres po rozwodzie, kiedy samotnie, z dala od rodziny i przyjaciół, musiała opiekować się trójką swoich dzieci. Barbara Berger napisała kilkanaście książek z zakresu rozwoju osobistego, w tym takie tytuły jak Mental Technology (wydane również jako The 10 Mental Laws), Gateway to Grace oraz jej ostatnia publikacja – The Spirituals Pathway.

  OPINIE

  Ta mała książeczka da ci siłę, wiedzę i motywację do osiągnięcia życiowego sukcesu. Co za wspaniały dar!
  Neale Donald Walsch, autor książki Rozmowy z Bogiem i Gdy wszystko się zmienia, zmień wszystko

  Niesamowita książka... Nieważne, w którym miejscu zaczniesz czytać – każdy jej rozdział jest w stanie zmienić twoje życie.
  Magazyn Magical Blend

  Opinie

  Napisz opinię

  Pakiet: Odkryj w sobie siłę

  Pakiet: Odkryj w sobie siłę

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: