Promocja dnia

KREATYWNOŚĆ. Jak rozwijać innowacyjne myślenie w firmie

Audiobook: KREATYWNOŚĆ. Jak rozwijać innowacyjne myślenie w firmie

 

Marek Stączek

 

Artur Kalicki

 

EdisonTeam.pl

 

1 godz. 20 min.

 

Pudełko DVD

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

30,00 zł

30,00 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  KREATYWNOŚĆ. Jak rozwijać innowacyjne myślenie w firmie

  KREATYWNOŚĆ. Jak rozwijać innowacyjne myślenie w firmie

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2011
  ISBN: 978-83-61485-20-9
  format: 19 x 13,5 cm
  Producent: EdisonTeam.pl

  „Badanie twórczości poprzez skupienie się jedynie na jednostce, jest jak próba zrozumienia zagadnienia, „dlaczego jabłoń daje jabłka?” patrząc tylko na drzewo, a ignorując słońce i ziemię, które wspierają jej życie!”. M. Csikszentmihalyi

  „Marek Stączek, który na co dzień zajmuje się wprowadzeniami systemów wspierających innowacje myślenie w firmach rozważa związek jaki zachodzi pomiędzy atmosferą panującą w organizacji, a innowacyjnością jej członków. Odpowiada na trzy pytania: po pierwsze – „czy w ogóle istnieje zależność między tymi dwoma zjawiskami?”; po drugie, „jakie składniki tworzą atmosferę, która sprzyja innowacyjności?”. I na koniec, pytanie trzecie - „co praktycznie powinniśmy zrobić w organizacji, by uruchomić i podtrzymać rozwój innowacyjnego myślenia?”. W treści odwołuje się do przykładów prowadzonych projektów rozwoju innowacyjnego myślenia w organizacjach. Całość rozważań cechuje duży realizm i praktyczny wymiar.” dr Marek Panfil, Szkoła Główna Handlowa, Katedra Zarządzania Wartością

  1. Wstęp. Znaczenie tworzenie w organizacji

  2. Rozdział pierwszy. Zrozumienie swojej organizacji. Czy istnieje zależność między atmosferą w organizacji i kreatywnością jej członków?

  3. Rozdział drugi. Kluczowe składniki filokreatywnego klimatu w organizacji. 3 składniki atmosfery sprzyjającej innowacji.

  4. Rozdział trzeci. Co należy zrobić by w organizacji uruchomić proces kreatywnego myślenia? Praktyczne sugestie dla: zarządu, menedżerów średniego szczebla i wszystkich pracowników.  

  Opinie

  Napisz opinię

  KREATYWNOŚĆ. Jak rozwijać innowacyjne myślenie w firmie

  KREATYWNOŚĆ. Jak rozwijać innowacyjne myślenie w firmie

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: