Promocja dnia

Zrobię to dzisiaj!

Audiobook: Zrobię to dzisiaj!

 

Bartłomiej Popiel

 

Hubert Chłopicki

 

Złote Myśli

 

2 godz. 37 min.

 

Pudełko DVD Slim

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

Ostatnie egzemplarze!

33,90 zł

33,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Zrobię to dzisiaj!

  Zrobię to dzisiaj!

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj


 • rok wydania: 2011
  ISBN: 978-83-7701-150-8
  format: 13,5 x 19 cm
  Producent: Złote Myśli


  Czy wiesz, jakie są dwa najczęściej stawiane sobie cele na świecie? Pierwsze to schudnąć, drugie zaś – przestać odkładać swoje czynności na później. Jeżeli jednak dokładnie przyjrzymy się odchudzaniu, to łatwo zauważymy, że większość osób, które mają ten cel, nie realizują go, gdyż… no właśnie – odkładają odchudzanie na potem. Czy jest zatem szansa, aby realnie zmierzyć się z największym problemem naszych czasów?

  Bartek awsze wierzył, że dzięki wytrwałości i determinacji można osiągnąć każdy cel. Spotykał w życiu różnych ludzi i przeczytał setki książek, aż w końcu uświadomił sobie, że tylko działanie przynosi efekty. Od kiedy zaczął wprowadzać realne zmiany w swoim życiu:

   - zaczął wstawać o wschodzie słońca,

  - regularnie biega na długie dystanse,

  - doszedł do mistrzostwa w zarządzaniu sobą w czasie,

  - wdrożył system podnoszenia swojej produktywności, którego nauczył się od Ebena Pagana.

   

  Jeśli tak, to świetnie, gdyż w książce "Zrobię to dzisiaj!" znajdziesz prawdopodobnie wszystkie odpowiedzi na te pytanie. Dowiesz się m.in.:

  •  jakie są konsekwencje odwlekania i ile tak naprawdę Cię to kosztuje;
  • w jaki sposób przygotować siebie i swoje miejsce pracy, aby osiągnąć maksymalne wyniki, pracując jako copywriter, programista, grafik, dziennikarz, pozycjoner lub wykonując inne zawody, niekoniecznie związane z pracą w domu;
  • jak znaleźć zupełnie darmowe miejsce pracy poza domem, tak aby nikt nie rozpraszał Cię, gdy wykonujesz ważne zadanie;
  • jaki jest sekret tworzenia listy zadań, który polecają Tim Ferris i Leo Babuta (zdradzimy Ci tylko teraz, że ta metoda budzi wiele kontrowersji, ale naprawdę działa);
  • jaki jest sprawdzony sposób na to, aby Facebook czy Nasza Klasa nie odrywały Cię od czynności, które masz do wykonania;
  •  jak teoria drugiego oddechu pomoże Ci zrobić 2 razy więcej niż do tej pory;
  • kiedy warto zaczynać pracę, aby przynosiła ona jak największe efekty;
  • jakie są 4 powody decydujące o tym, że ruch fizyczny ma bezpośredni wpływ na tempo, w jakim osiągasz sukces.

   W chwili obecnej Bartek jest coachem rozwiązującym wszelkie problemy z edukacją. Uczy, w jaki sposób można przyswajać wiedzę szybciej i znacznie przyjemniej. Pracuje wyłącznie indywidualnie, aby w pełni dostosować metodykę kursów do oczekiwań klienta.

  Klientami Bartka byli właściciele oraz managerowie takich firm jak: Direction Sky, TransArtur, Segrity, Oriflame, BPH, Pramerica. Ponadto jest autorem produktów informacyjnych: ebooków, kursów audio i wideo.

   Aby dzielić się swoim doświadczeniem i wiedzą, Bartek stworzył blog: BartekPopiel.pl, na którym udziela wskazówek dotyczących takich tematów jak: szybka i efektywna nauka, szybkie czytanie, produktywność, komunikacja i motywacja. Jego nauki pomogły tysiącom czytelników lepiej się komunikować, organizować swoje życie oraz działać w kierunku realizacji ukrytych do tej pory marzeń.

  Nieustannie rozwija swoją wiedzę i umiejętności, szkoląc się m.in. u tak znakomitych postaci jak: Nick Kemp, Mark Zaretti, Czesław Tubaj, Grzegorz Halkiew, Mariusz Szuba. Korzystając z dobrodziejstw technologii, brał udział w szkoleniach online tak wybitnych specjalistów jak: Eben Pagan, Yaro Starak i Wanda Loskot. Obserwując jednak dynamikę jego rozwoju, wiem, że zapewne i na tym nie poprzestanie! 

  Opinie

  Napisz opinię

  Zrobię to dzisiaj!

  Zrobię to dzisiaj!

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: