Promocja dnia

Podróż do wnętrza siebie

Audiobook: Podróż do wnętrza siebie

 

Joe Vitale

 

Robert Ireneusz Grabka

 

Złote Myśli

 

5 godz. 52 min.

 

Pudełko DVD Slim

 

Audiobook niedostępny

36,90 zł

36,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Podróż do wnętrza siebie

  Podróż do wnętrza siebie

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2010
  ISBN
  978-83-7582-998-3
  format: 13,5x19cm
  Producent: Złote Myśli

  Książka, której opis czytasz, jest najbardziej prywatnym dziełem w dorobku amerykańskiego multimilionera i pisarza – Joe Vitale. Żadna inna nie ukazuje drogi, przez którą przeszedł aż do momentu, w którym jest obecnie. Zanim stał się cenionym autorem i mówcą, uzbierał ogromny bagaż doświadczeń podsyłanych przez los z różnymi intencjami.

  Jak wybrnął z najtrudniejszych sytuacji? Co sprawiło, że jest tym, kim jest, i z osoby bezdomnej, szukającej sensu w życiu stał się człowiekiem sukcesu? O tym wszystkim zdecydował się opowiedzieć Joe w swojej autobiograficznej powieści, nad której wydaniem bardzo długo się zastanawiał.

  Joe Vitale to niepozorny człowiek o dobrodusznej twarzy, sprawiający wrażenie skrępowanego szumem, jaki wokół niego panuje, przy jednoczesnym wielkim z niego zadowoleniu. Skromny, spokojny, cierpliwy. A przede wszystkim magiczny.

  Jest żywym przykładem działania Prawa Przyciągania. Pomimo że sam doświadczył losu bezdomnego, przyciągnął do siebie to, o czym marzył, stając się sławnym pisarzem, doradcą i multimilionerem.

  Do dzisiaj jestem pełen podziwu dla siebie samego za to, jak bardzo pracowałem nad swoim rozwojem. Przeczytałem każdą książkę na temat pisania. Wykonałem wszystkie ćwiczenia, które polecali ich autorzy. Potrafiłem przesiadywać godzinami w bibliotece,  pracując na gramatyką, poszukując materiałów, pracując nad stylem i ucząc się sztuki pisania.
  - Fragment „Podróży do wnętrza siebie”

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Podróż do wnętrza siebie

  Podróż do wnętrza siebie

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: