Promocja dnia

Zorganizuj się!

Audiobook: Zorganizuj się!

 

John Doowhit

 

MARCIN RYK

 

Złote Myśli

 

2 godz. 14 min.

 

Pudełko DVD Slim

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

Ostatnie egzemplarze!

31,90 zł

31,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Zorganizuj się!

  Zorganizuj się!

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2009
  ISBN
  978-83-7582-787-3
  format: 13,5 x 19
  cm
  Producent: Złote Myśli

  Brak czasu, niedokończone projekty, niezałatwione sprawy i całkowity brak organizacji i porządku w życiu. To typowy scenariusz, jaki ma większość z nas od czasów szkoły aż po pracę zawodową.

  Strasznie trudno jest załatwiać wszystkie sprawy w czasach, gdy ciągle jesteśmy rozchwytywani i zajmowani przez 100 różnych problemów na raz.
  Dom, praca, rodzina, nauka, papiery – można tak wymieniać w nieskończoność.

  Najgorsze jest to, że wielu z nas widzi, że nie daje sobie rady z kontrolowaniem swojego czasu, ale nic z tym nie może zrobić. Czasami po prostu widzimy sami siebie miotających się od zadania do zadania, od pracy do pracy. Nie ma już chwili wytchnienia, a czas, który powinien być przeznaczony na pracę i obowiązki, przedłuża się aż do momentu, w którym brakuje Ci go dla bliskich i na własne przyjemności.

  Jest tylko praca, kolejne obowiązki, sprawy do załatwienia, a brakuje chwili dla bliskich i dla siebie. Cierpi na tym nie tylko Twoja rodzina, bliscy, ale również Twoje samopoczucie, bo zbyt dużo na głowie to ciągły stres, który niszczy zdrowie.

  Już za chwilę możesz dowiedzieć się i poznać:

  • 10 sposobów na to, aby pamiętać nawet o najdrobniejszych szczegółach i nie zapominać tego, co ważne.
  • Jak zorganizować samego siebie? Naucz się być człowiekiem zorganizowanym, który ma uporządkowane życie. To wcale nie jest trudne – wystarczy tylko dowiedzieć się, jak to robić.
  • 7 zaprowadzających porządek w Twoim życiu czynności, które możesz wykonać natychmiast, jak tylko skończysz czytać tę książkę. Nie czekaj, aż Twoje życie samo się uporządkuje, działaj od razu. Z tymi pomysłami będzie to dla Ciebie jeszcze łatwiejsze.
  • Jak priorytetyzować pracę i w jaki sposób oceniać, które zadania są najważniejsze do zrobienia? Rób to, co najważniejsze, i przestań tracić czas na błahostki.
  • 14 rad, jak uporządkować miejsca, w których przebywasz. Dowiedz się, co zrobić, aby w Twoim pokoju, kuchni, domu, biurku zapanował porządek – i to nie tylko po sprzątaniu, ale nawet po całodniowej pracy.
  • Co zrobić, aby być zorganizowanym i żeby przychodziło Ci to spontanicznie, naturalnie i weszło w krew? Nie chodzi o to, żeby „pamiętać” o porządku, ale o to, aby przychodziło Ci to naturalnie.

  Opinie

  Napisz opinię

  Zorganizuj się!

  Zorganizuj się!

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: