Promocja dnia

audiobook - 7 nawyków skutecznego działania - Stephen R. Covey

Audiobook: 7 nawyków skutecznego działania

 

Stephen R. Covey

 

zespół lektorów

 

Aleksandria

 

14 godz. 17 min.

 

Mały digipack dwuskrzydełkowy

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

39,90 zł

39,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  7 nawyków skutecznego działania

  7 nawyków skutecznego działania

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2021
  ISBN: 978-83-6681-726-5
  Wydawca: Aleksandria

  "7 nawyków skutecznego działania”, których autorem jest Stephen R. Covey, to kompleksowy i zintegrowany przewodnik dotyczący rozwiązywania problemów zawodowych i osobistych. Autor w sposób prosty i klarowny podpierając się wieloma przykładami ukazuje, jak osiągnąć poczucie bezpieczeństwa i ładu w pełni wykorzystując swój potencjał. Podpowiada, co zrobić, aby dokonać dobrych zmian w sobie i przy tym odmienić otaczający świat. Ten jeden z najczęściej cytowanych w poradnikach autorów pomoże wypracować tytułowe nawyki skutecznego działania, które skłonią do twórczej aktywności i zmian wewnątrz siebie. Odnoszący sukcesy poradnik to przepis na życie w równowadze w pracy, relacjach partnerskich, rodzicielskich i ogólnospołecznych. To jedna z najbardziej popularnych, najlepiej sprzedających się książek wszechczasów. Wydanie rozszerzone o komentarze syna Seana Covey’ego.

  Dr Stephen R. Covey to autor bestsellerowych książek poświęconych przywództwu i skuteczności działania. W 1996 magazyn „Time” umieścił go na liście 100 najbardziej wpływowych ludzi Ameryki. W roku 1998 otrzymał międzynarodową nagrodę pokojową – Sik’h 1998 International Man of Peace Award. Był ojcem dziewięciorga dzieci oraz dziadkiem pięćdziesięciu jeden wnucząt.

  "Dziesiątki milionów osób korzystało z rad w niej zamieszczonych, aby całkowicie zmienić swoje życie, i ja jestem jednym z nich! Cytowałem i polecałem tę książkę znajomym, współpracownikom, kontrahentom biznesowym i słuchaczom moich audycji radiowych kilka razy w tygodniu od przeszło 20 lat! Jeśli chcesz odnieść sukces w życiu, musisz poznać tę książkę."

  - Dave Ramsey - autor bestsellerów New York Times, ekspert od zarządzania pieniędzmi, osobowość radiowa.

  Ponad 50 milionów sprzedanych egzemplarzy. Światowy bestseller!

  Opinie

  Napisz opinię

  7 nawyków skutecznego działania

  7 nawyków skutecznego działania

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: