Promocja dnia

audiobook - Hvile. Jak norweska sztuka leniuchowania uratuje nam życie - Siw Aduvill

Audiobook: Hvile. Jak norweska sztuka leniuchowania uratuje nam życie

 

Siw Aduvill

 

Iwona Milerska

 

Wielka Litera

 

Mały digipack dwuskrzydełkowy

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

32,90 zł

32,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Hvile. Jak norweska sztuka leniuchowania uratuje nam życie

  Hvile. Jak norweska sztuka leniuchowania uratuje nam życie

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2020
  ISBN: 978-83-8032-462-6
  Wydawca: Wielka Litera

  Pośpiech, stres, kolejne kawy pite w biegu, rzeczy i ludzie nieustannie domagający się uwagi. Jeśli tak wygląda każdy Twój dzień i marzysz o zmianie, to z pomocą przychodzi Hvile – norweska sztuka leniuchowania. Nie potrzebujesz do tego świeczek zapachowych ani cieplutkich kocyków. Masz pod ręką wszystko, czego ci potrzeba, by wreszcie odpocząć.

  Przytłoczeni pędem dzisiejszego świata często myślimy, że odpoczynek jest luksusem. Postrzegamy go jako lenistwo, a sami czujemy się źle z naszą bezproduktywnością. Zagubieni w świecie, który wymaga od nas wiecznego pędu i nieustannego działania zapominamy, że nasze siły nie są nieskończone. Tymczasem bez relaksu nie powstałyby rzeczy wielkie, twórcze i wybitne. Hvile koncentruje się na całościowej zmianie sposobu życia. Musimy na nowo przemyśleć, co dla nas jest ważne.

  Najważniejszy jest porządek w naszej głowie i najbliższym otoczeniu. Jesteś potwornie zmęczony? Zamiast popijać kolejną kawę napojem energetyzującym, zdrzemnij się. Jesteś przytłoczony nadmiarem bodźców, które płyną do Ciebie zewsząd? Wyłącz powiadomienia, odetnij się od świecących ekraników. Odnajdź spokój w głowie, rusz ciało, zanurz się w przyrodzie, powstrzymaj od nieustannej gadatliwości, oczyść przestrzeń wokół siebie i wreszcie odpocznij w zgodzie ze sobą. Jak bowiem podkreśla Autorka: Odpoczynek staje się aktem odwagi w sytuacji, kiedy zarówno nasza kultura, jak i my sami zdajemy się nie tolerować go jako czegoś koniecznego.

  Sięgnij po Hvile i przekonaj się, że ten drobny akt odwagi może stać się pierwszym krokiem do wprowadzenia prawdziwych i wyczekiwanych zmian w twoim życiu!

  Opinie

  Napisz opinię

  Hvile. Jak norweska sztuka leniuchowania uratuje nam życie

  Hvile. Jak norweska sztuka leniuchowania uratuje nam życie

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: