Dlaczego dzieci kłamią

Audiobook: Dlaczego dzieci kłamią

 

Paul Ekman

 

MARCIN STYCZEŃ

 

PWN

 

7 godz. 3 min.

 

Mały digipack dwuskrzydełkowy

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

34,90 zł

34,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Dlaczego dzieci kłamią

  Dlaczego dzieci kłamią

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok nagrania: 2014
  ISBN:
  978-83-01-17993-9
  format:
  14 x 12,5 cm
  Wydawnictwo: PWN

  Jakie rodzaje kłamstwa stosują? W jakim wieku dziecko zaczyna kłamać świadomie? Kiedy zaczyna rozumieć ideę kłamstwa? Czy dzieci, które kłamią, są bardziej, czy mniej inteligentne od prawdomównych? Dlaczego kłamią nastolatki i jak rodzice mogą radzić sobie z tym problemem? Te i podobne pytania nurtują chyba wszystkich rodziców.

  Trudno w to uwierzyć, a jednak Paul Ekman, światowej sławy ekspert w dziedzinie wykrywania kłamstwa, przypadkiem dowiedział się... że został okłamany przez swojego trzynastoletniego wówczas syna, Toma. Wiadomość ta była szokująca zarówno dla Ekmana-ojca, jak i dla Ekmana-naukowca. Postanowił więc dowiedzieć się jak najwięcej na temat kłamstwa wśród dzieci, a do spisania tej wiedzy zaprosił syna i żonę. Efektem rodzinnej współpracy jest wartościowa, poparta pierwszorzędną wiedzą z zakresu psychologii, ale także inspirowana codziennym życiem , książka.

  Jeśli chcesz dowiedzieć się:

  -         Z jakich powodów dzieci decydują się skłamać?

  -         Kiedy dzieci zaczynają rozumieć ideę kłamstwa? Czy przemilczenie prawdy jest dla nich równoważne z kłamstwem? Jak traktują kłamstwo wypowiedziane w obronie siebie lub innej osoby?

  -         Dlaczego jedne dzieci kłamią więcej, a inne mniej? Czy dzieci, które kłamią, są bardziej, czy mniej inteligentne od prawdomównych?

  -         Dlaczego kłamią nastolatki i jak rodzice mogą ich zachęcać do prawdomówności?

  Koniecznie przeczytaj Dlaczego dzieci kłamią!

  Paul Ekman - światowej sławy badacz ekspresji emocji, autor klasycznych w psychologii badań międzykulturowych nad tym zagadnieniem. Związany z Uniwersytetem Kalifornijskim w San Francisco. W 2001 roku uhonorowany przez Amerykańskie Towarzystwo Psychologiczne tytułem najbardziej wpływowego psychologa XX wieku, w 2009 Time Magazine umieścił Paula Ekmana na liście 100 najbardziej wpływowych osób na świecie.

  Opinie

  Napisz opinię

  Dlaczego dzieci kłamią

  Dlaczego dzieci kłamią

  18 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: