Promocja dnia

Moc błogosławieństwa ojca

Audiobook: Moc błogosławieństwa ojca

 

Henryk Wieja

 

HENRYK WIEJA

 

Zycie i Misja

 

2 godz. 42 min.

 

Duży digipack dwuskrzydełkowy

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

Ostatnie egzemplarze!

19,00 zł

19,00 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Moc błogosławieństwa ojca

  Moc błogosławieństwa ojca

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2010
  ISBN
  978-83-60124-62-8
  format: 13,7 x 12,5 cm
  Producent: Koinonia

  Ojcowie wywierają potężny wpływ na życie swoich dzieci. Co zrobić, aby był to dobry wpływ? Poznaj siłę autorytetu ojca, moc wypowiadanych przez niego słów, a w szczególności słów błogosławieństwa. Odkryj znaczenie osobistego przykładu i potrzebę duchowego ojcostwa. W tym tkwi największe wyzwanie dla każdego mężczyzny.

  „Ojcostwo jest najbardziej twórczym, ale też najbardziej ryzykownym przedsięwzięciem w życiu każdego mężczyzny. Nie tylko dlatego, że przynosi trwałe rezultaty w następnych pokoleniach, ale nade wszystko dlatego, że tworzy w umyśle dziecka wyobrażenie na temat Boga jako Ojca”.

  Henryk Wieja


  Ojcowie w XXI wieku powinni pamiętać, że odpowiadają nie tylko za dostarczenie chleba powszedniego dla swoich dzieci, lecz także zapewnienie im pokarmu duchowego. Z całą pewnością książka Moc błogosławieństwa ojca Henryka Wieji będzie pomocą dla wszystkich mężczyzn, którzy chcą lepiej zaspokajać duchowe potrzeby swoich dzieci.

  dr Dariusz Cupiał
  Inicjatywa Tato.Net


  Nauka połączona z odpowiednią zachętą jest tym, czego dzisiaj potrzebują ojcowie. Autorowi udało się tego dokonać, a forma audio wychodzi naprzeciw coraz większej grupie mężczyzn spędzającej tak wiele godzin w samochodzie. Wykorzystaj czas i stań się błogosławieństwem dla swoich dzieci.

  Robert Kubiak
  Radio Chrześcijanin


  Brak ojca w rodzinie lub jego bierna albo zła obecność to jeden z najbardziej bolesnych problemów społecznych w naszych czasach. Książka Moc błogosławieństwa ojca Henryka Wieji skupia się na promowaniu dojrzałego ojcostwa, które staje się błogosławieństwem dla dzieci oraz radością dla żon. Autor analizuje ważne sposoby komunikowania miłości ojcowskiej, do których wielu mężczyzn nie dorasta. Ta publikacja pomaga współczesnym ojcom uświadomić sobie i wypełnić ich niezastąpioną rolę w poszczególnych fazach rozwoju syna czy córki.

  ks. Marek Dziewiecki

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Moc błogosławieństwa ojca

  Moc błogosławieństwa ojca

  19 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: