Krok po kroku z Trójką. Sopot. Przewodnik

Audiobook: Krok po kroku z Trójką. Sopot. Przewodnik

 

opracowanie zbiorowe

 

aaaa

 

1 godz. 6 min.

 

Mały digipack dwuskrzydełkowy

 

Wysyłamy: w ciągu 3-5 dni

19,00 zł

19,00 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Krok po kroku z Trójką. Sopot. Przewodnik

  Krok po kroku z Trójką. Sopot. Przewodnik

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2014
  ISBN:
  5907812248000
  format: 12,5 x 14 cm
  Producent: Polskie Radio S.A.

  „Krok po kroku z Trójką, Sopot” to pierwsza, ale mamy nadzieję nie ostatnia, tego typu propozycja Programu 3 Polskiego Radia. To rodzaj miejskiego audio przewodnika, który w sposób ciekawy, nie zawsze dosłowny i oczywisty prezentuje miasto. Sopot nie był oczywiście wyborem przypadkowym. To miejsce związane z Programem 3 m.in. poprzez prowadzoną działalność kulturalno – muzyczną, dobrze ocenianą przez  Trójkowych dziennikarzy. To również miejsce, gdzie Program 3 zagościł na stałe. Znajdziemy tam Plac Radiowej Trójki, czy Kulturalną Plażę Trójki…

  Autorzy, a zarówno pomysłodawcy wydawnictwa, Joanna Mielewczyk i Krystian Hanke ograniczyli do minimum historyczne i podręcznikowe fakty dotyczące prezentowanych miejsc.  „Jako dziennikarze radiowi chcieliśmy Sopot usłyszeć. Postanowiliśmy oddać głos miastu i jego mieszkańcom” – mówi Krystian Hanke. „Ruszaliśmy w drogę ze świadomością posiadania jedynie planu tego, co chcemy zrobić. Trochę pionierski charakter pracy pozwalał jednak na to, by nie narzucać sobie szczególnych ograniczeń” – dodaje Joanna Mielewczyk-Gaweł.

  „Krok po kroku z Trójką, Sopot” to audiobook, który jest rodzajem słuchowiska, złożonego z anegdot, historii, opowieści osób, czasem bardzo osobistych, którym Sopot jest bliski sercu.

  Słuchacze znajdą tam historie Sopotu, jako miejsca uzdrowiskowego, miejsca błyszczącego gwiazdami sceny, Sopotu artystów, ale także Sopotu sportowego czy imprezowego. Autorzy celowo nie dopowiadają pewnych rzeczy, pozostawiając i namawiając słuchaczy do własnego odkrycia tego niewątpliwe urokliwego/uroczego/urzekającego miasta.

  Opinie

  Napisz opinię

  Krok po kroku z Trójką. Sopot. Przewodnik

  Krok po kroku z Trójką. Sopot. Przewodnik

  25 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: