Pan Samochodzik i księga strachów

Audiobook: Pan Samochodzik i księga strachów

 

Zbigniew Nienacki

 

WOJCIECH MALAJKAT

 

Agora

 

8 godz. 11 min.

 

Płyta z książką

 

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Pan Samochodzik i księga strachów

  Pan Samochodzik i księga strachów

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2012
  ISBN: 978831124691
  format: 12 x 13,5cm
  Producent: Agora
   
   
  Przeżyj wspaniałą przygodę z Panem Samochodzikiem i... Wojciechem Malajkatem, który w niesamowity sposób opowiada, co spotkało trzech ciekawskich harcerzy wspomaganych przez bystrego detektywa.

  Uwaga! W tej historii będą strachy, jeżące włosy na głowie nocne wyprawy i niesamowite przygody! Pan Samochodzik i jego młodzi przyjaciele są gotowi na nie lada poświęcenie, by odnaleźć zaginiony pamiętnik Konrada von Haubitza.
  Czy tajemnicze szachownice umieszczone na murach wiekowych budowli łączą się jakoś ze sprawą? Wilhelm Tell, Sokole Oko i Wiewiórka wspierani przez sympatycznego detektywa mają jednak godnego przeciwnika, który nie podda się bez walki. Przecież gdzieś w okolicy podobno ukryte są nieprzebrane skarby starej arystokratycznej rodziny! Ale Pan Samochodzik ma jak zawsze asa w rękawie, a jest nim jego nietypowe auto...
  „Pan Samochodzik i księga strachów” to powieść pełna zagadek, pościgów, pojedynków i... humoru, które w niesamowitej interpretacji Wojciecha Malajkata młodszych czytelników przyprawią o wypieki, a starszym przypomną ukochaną lekturę dzieciństwa.

  Opinie

  Napisz opinię

  Pan Samochodzik i księga strachów

  Pan Samochodzik i księga strachów

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: