Promocja dnia

 • -45%

  16,45 zł 29,90 zł -45% W magazynie
  Offer ends in:
  Arno Strobel
  Kamil Pruban

  16,45 zł 29,90 zł
  Obniżka!

Promocja dnia

Podróż za jeden uśmiech

Audiobook: Podróż za jeden uśmiech

 

Adam Bahdaj

 

Sławomir Holland

 

5 godz. 50 min.

 

Pudełko DVD

 

Lissner Studio

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

29,90 zł

29,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Podróż za jeden uśmiech

  Podróż za jeden uśmiech

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2011
  ISBN:
  978-83627-97-62-2
  format: 13,5 x 19 cm
  Producent: Lissner Studio

  Podróż za jeden uśmiech”, jedna z bardziej znanych powieści Adama Bahdaja, autora między innymi „Piratów z Wysp Śpiewających”, „Do przerwy 0:1”, „Stawiam na Tolka Banana”, „Tańczącego słonia”, „Małego ratownika”, „Przygód Wojtka”, czy  „Telemacha w dżinsach”, ukazuje się właśnie w formie audiobooka w interpretacji Sławomira Holland.

  W „Podróży za jeden uśmiech” dwaj kuzyni, Duduś Fąferski i Poldek Wanatowicz mają wyjechać na wakacje do Międzywodzia, gdzie przebywają już ich mamy z młodszym rodzeństwem. Na skutek splotu dziwnych okoliczności udają się w tą podróż autostopem. Oczywiście bez wiedzy rodziców. Rozpoczynają swoją największą przygodę w życiu.

  Teraz z „Podróżą za jeden uśmiech” można zapoznać się w wersji audio.

  Adam Bahdaj (ur. 2 stycznia 1918 w Zakopanem, Polska - zm. 7 maja 1985 w Warszawie, Polska) - polski pisarz, tłumacz z języka węgierskiego.Bahdaj urodził w Zakopanem, gdzie spędził lała szkolne i częściowo studenckie. W okresie tym byl członkiem Sekcji Narciarskiej Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego, uprawiał taternictwo i narciarstwo, brał udział w zawodach narciarskich. Lata zakopiańskie silnie odbiły się w jego twórczości, zwłaszcza w książkach o tematyce górskiej i sportowej. Drugą wojnę światową spędził na Węgrzech. Brał czynny udział w organizowaniu ruchu oporu i życia kulturalnego polskich uchodźców na ziemi węgierskiej. W roku 1943 debiutował w Budapeszcie książką "Seklerskie ballady ludowe". Lata okupacyjne stanowią drugi nurt w jego twórczości - nurt przygody kurierskiej. Po powrocie do kraju do roku 1949 pracował jako dziennikarz.W roku 1949 ukazała się jego pierwsza powieść "Ich pierwszy start". Od tej chwili poświęcił się wyłącznie pracy literackiej. Laureat wielu nagród w tym nagrody Prezesa Ministrów za całokształt twórczości.

   

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: