Tropiciele

Audiobook: Tropiciele

 

Małgorzata Karolina Piekarska

 

Małgorzata Karolina Piekarska

 

Audioclub

 

4 godz. 33 min.

 

Duże pudełko kartonowe

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

35,99 zł

35,99 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Tropiciele

  Tropiciele

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2011
  ISBN: 97-883-60339-59-6
  format:
  14,5x20,5 cm
  Producent:Audioclub.pl & Bellona

  Tropiciele, jedna z książek Małgorzaty Karoliny Piekarskiej, pisarki oraz dziennikarki prasowej i telewizyjnej, autorki Klasy pani Czajki i Dziewiętnastoletniego marynarza, ukazuje się jako audiobook w interpretacji samej autorki oraz w oprawie muzycznej Tomasza Budkiewicza.

  W Tropicielach słuchacze audiobooka poznają Kubę, który trafia do nowej szkoły na warszawskiej Saskiej Kępie. Tam dołącza do harcerskiego zastępu "Tropiciele". Niewinne roczne zadanie dla zastępu wplątuje przyjaciół w "zarypistą" detektywistyczną przygodę. Czy odnajdą zaginione w zawierusze wojennej kosztowności prababci Kuby? Czy wskazówki dla poszukiwaczy skarbu znajdujące się na starych malowanych przez pradziadka pocztówkach naprowadzą ich na właściwy trop?

  Kuba poznaje w nowej szkole Jagodę w której się zakochuje. Czy dziewczyna odwzajemni jego uczucie? Jak zakończą się miłosne i kryminalne perypetie nastolatków? Przekonać się można, słuchając Tropicieli w wersji audio - błyskotliwie i z humorem napisanej książki, która wprowadza także młodych czytelników w ciekawy świat zagadek historycznych związanych z Powstaniem Warszawskim.

   

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Tropiciele

  Tropiciele

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: