Promocja dnia

 • -45%

  15,35 zł 27,90 zł -45% W magazynie
  Offer ends in:
  Jan Iwański
  Krzysztof Plewako-Szczerbiński

  15,35 zł 27,90 zł
  Obniżka!
Wakacje z duchami

Audiobook: Wakacje z duchami

 

Adam Bahdaj

 

Andrzej Szopa

 

8 godz. 0 min.

 

Pudełko DVD

 

Lissner Studio

 

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Wakacje z duchami

  Wakacje z duchami

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2010
  ISBN: 978-83-61083-48-1
  format: 13,5 x 19 cm
  Producent: Lissner Studio

  Wakacje z duchami”, jedna ze znanych i lubianych książek Adama Bahdaja, autora między innymi „Piratów z Wysp Śpiewających”, „Do przerwy 0:1”, „Podróży za jeden uśmiech”, „Tańczącego słonia”, „Małego ratownika”, „Przygód Wojtka”, czy „Telemacha w dżinsach”, ukazuje się właśnie w formie audiobooka w interpretacji Andrzeja Szopy.

  W „Wakacjach z duchami” słuchacze audiobooka poznają trójkę przyjaciół, która wyjeżdża razem na wakacje. Wspaniały początek – budowanie szałasu, oglądanie okolicy - nie zapowiada tego, że Paragon, Mandżaro i Perełka będą musieli rozwiązać przerażającą zagadkę – kto tak naprawdę straszy w pobliskim zamku.  Czy im się uda, można się przekonać, słuchając "Wakacji z duchami" w wersji audio.

  „Przy akompaniamencie piekielnych jęków na flance baszty ukazała się jasna i zwiewna postać. Jej białe, luźne szaty, przepojone niebieskim światłem, powiewały na wietrze. Nie szła ani nie kroczyła, lecz płynęła, jak gdyby wiatr lub inne nieokreślone siły przesuwały ją wzdłuż ciemnych murów.

  Adam Bahdaj (ur. 2 stycznia 1918 w Zakopanem, Polska - zm. 7 maja 1985 w Warszawie, Polska) – polski pisarz, tłumacz z języka węgierskiego.Bahdaj urodził w Zakopanem, gdzie spędził lała szkolne i częściowo studenckie. W okresie tym byl członkiem Sekcji Narciarskiej Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego, uprawiał taternictwo i narciarstwo, brał udział w zawodach narciarskich. Lata zakopiańskie silnie odbiły się w jego twórczości, zwłaszcza w książkach o tematyce górskiej i sportowej. Drugą wojnę światową spędził na Węgrzech. Brał czynny udział w organizowaniu ruchu oporu i życia kulturalnego polskich uchodźców na ziemi węgierskiej. W roku 1943 debiutował w Budapeszcie książką „Seklerskie ballady ludowe". Lata okupacyjne stanowią drugi nurt w jego twórczości — nurt przygody kurierskiej. Po powrocie do kraju do roku 1949 pracował jako dziennikarz.W roku 1949 ukazała się jego pierwsza powieść „Ich pierwszy start". Od tej chwili poświęcił się wyłącznie pracy literackiej. Laureat wielu nagród w tym nagrody Prezesa Ministrów za całokształt twórczości.

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: