Promocja dnia

Przygody Detektywa Pozytywki

Audiobook: Przygody Detektywa Pozytywki

 

Grzegorz Kasdepke

 

Krzysztof Tyniec

 

57 min.

 

Mały digipack dwuskrzydełkowy

 

AudioLiber

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

Ostatnie egzemplarze!

24,90 zł

24,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Przygody Detektywa Pozytywki

  Przygody Detektywa Pozytywki

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2009
  ISBN:978-83-609-4629-9
  format: 14x12,5 cm
  Producent: AUDIO-LIBER

  Kolejne trudne wyzwanie przed wspaniałym detektywem Pozytywką. Musi on odpowiedzieć na pytanie: gdzie się podziały doniczkowe kwiaty rozmieszczone na półpiętrach kamienicy, w której mieści się agencja detektywistyczna, "Różowe Okulary", co się stało z kaktusem - niezbędnym sprzętem do walki ze złodziejami i kto ukradł mu rower. Sprawy nie ułatwia Martwiak - właściciel konkurencyjnej agencji "Czarnowidz"...

  Grzegorz Kasdepke (ur. 4 maja 1972 w Białymstoku) −  polski twórca literatury dla dzieci i młodzieży, absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Autor wielu bajek i opowiadań, scenarzysta telewizyjnych programów (Ciuchcia, Budzik, Podwieczorek u Mini i Maxa) oraz seriali telewizyjnych.

  Do bogatego dorobku literackiego pisarza zaliczają się takie tytuły jak m.in. „Miasteczko misiów”, „Kacperiada. Opowiadania dla łobuzów i nie tylko”, „Niegrzeczniaki”, „Wakacje Potworaka”, „Dziwne przypadki bajkopisarza”, „Kuba i Buba czyli awantura do kwadratu”, „Najpiękniejsze mity dla dzieci”.

   

   

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: