Promocja dnia

Włóczęgi Północy

Audiobook: Włóczęgi Północy

 

James Oliver Curwood

 

Zbigniew Moskal

 

Qes Agency

 

7 godz. 12 min.

 

Pudełko DVD Slim

 

Wysyłamy: w ciągu 3-5 dni

24,99 zł

24,99 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Włóczęgi Północy

  Włóczęgi Północy

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2009
  ISBN: 978-83-61593-10-2
  format: 13,5x19 cm
  Producent: Qes Agency

  Włóczęgi Północy”, które w formacie audiobooka ukazują się w interpretacji Zbigniewa Moskala, są popularną książką Jamesa Oliviera Curwooda, autora takich utworów jak m.in. „Śród Mormonów”, „Łowcy wilków”, „Wielkie jeziora”, „Łowcy złota”, „Kwiat Dalekiej Północy”, „Najdziksze serca”, „Szara Wilczyca”, „Władca Skalnej Doliny”, „Dolina ludzi milczących”, „Płonący las”.

  W „Włóczęgach Północy”, pierwszej książce z cyklu "Opowieści z dalekiej Północy", słuchacze poznają historię niezwykłej przyjaźni psa i niedźwiedzia, które dorastają w arcytrudnych warunkach. Niebezpieczne przygody, ekscytujące zdarzenia, jakie przeżywają bohaterzy powieści tworzy prawdziwą "szkołę przetrwania". Jak potoczą się losy dwójki czworonogów, czy ludzie, których spotkają okażą się szlachetni, a może okrutni? - tych i innych rzeczy o dwójce przyjaciół dowiedzcie się sami. Powieść wzrusza i skłania do refleksji, pochłania bez reszty. Zachwyca dzieci i młodzież, podoba się również dorosłym.

  James Oliver Curwood to klasyk literatury dziecięcej i młodzieżowej. Jego specjalnością były powieści o przygodach traperów i Indian w puszczach Ameryki Północnej, a także o życiu zwierząt. Materiały do książek czerpał z obserwacji w czasie swych podróży po rozległych przestrzeniach Stanów Zjednoczonych i Kanady.

   

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: