Bogactwo i szczęście

Audiobook: Bogactwo i szczęście

 

Maciej Bennewicz

 

Roch Siemianowski

 

Biblioteka Akustyczna Sp. z o.o.

 

8 godz. 7 min.

 

Mały digipack dwuskrzydełkowy

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

34,90 zł

34,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Bogactwo i szczęście

  Bogactwo i szczęście

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2014
  ISBN:
  978-83-7878-170-7
  format: 12,5 x 14

  Producent: Biblioteka Akustyczna

  Tajemnica odnaleziona w starych księgach!

  My Polacy mamy naturę mistyczną, duchową, skłonną do przesądów, ale też jesteśmy nieufni wobec mistycyzmu i parapsychologii. Przywykliśmy, że w Polsce żyje się ciężko i nic nie spada z nieba. Niełatwo nas przekonać, że możemy mieć wpływ na własne życie i osiągać rezultaty porównywalne do ludzi z pierwszych stron gazet. I bardzo potrzebujemy sposobu na życie w świecie.

  Najbardziej znany polski coach, czyli trener osobowości, uczy Polaków strategii odnoszenia sukcesów na przykładzie wybranych sytuacji.

  Maciej Bennewicz - Coach, socjolog i menedżer. Wykładowca, pisarz i malarz. Autor pięciu poradników coachingu, podręcznika coachingu i mentoringu oraz dwóch powieści. Autor kilkuset artykułów z zakresu socjologii, psychologii, coachingu oraz samodoskonalenia. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w prowadzeniu i moderowaniu zespołów.
  Współtwórca i prowadzący cykl programów edukacyjnych dla młodzieży pt. "Ja", emitowanych w TVP-1 w latach 97-99. Twórca i koordynator programu edukacji dla dorosłych "Animacje", realizowanego w Ośrodku "Komorów" w latach 93-97. Psychoterapeuta indywidualny i grupowy aktywnie pracujący w terapii w latach 1989 – 2000.
  Prowadzi zajęcia i warsztaty w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej z psychologii  społecznej i psychoterapii, prowadził treningi interpersonalne i motywacyjne na Wydziale Psychologii UW, a także warsztaty z autoprezentacji i efektywności zawodowej na Uniwersytecie Warszawskim. Miłośnik malarstwa, kotów i powieści z gatunku realizmu magicznego.
  W 2006 roku uzyskał pierwszy w Polsce certyfikat Master Coacha u Josepha O’Connora w ramach ICC – International Coaching Community.
  KSIĄŻKA


   

  Opinie

  Napisz opinię

  Bogactwo i szczęście

  Bogactwo i szczęście

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: