Promocja dnia

Prawa sukcesu. Tom XIII i XIV

Audiobook: Prawa sukcesu. Tom XIII i XIV

 

Napoleon Hill

 

PIOTR LAMPKOWSKI

 

Złote Myśli

 

3 godz. 1 min.

 

Pudełko DVD Slim

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

Ostatnie egzemplarze!

33,90 zł

33,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Prawa sukcesu. Tom XIII i XIV

  Prawa sukcesu. Tom XIII i XIV

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj


 • rok wydania: 2011
  ISBN: 978-83-7701-139-3
  format: 13,5 x 19 cm
  Producent: Złote Myśli

  • Prawo XIII: Współpraca 

  Najprawdopodobniej zdajesz sobie sprawę, że WARTO jest współpracować z innymi ludźmi w celu osiągnięcia pewnego rezultatu. Napoleon Hill jest zdania, że biznes może się tylko rozwijać, jeśli oparty jest na kooperacji minimum kilku umysłów. Nie kilku ludzi, a kilku umysłów. "Jeśli firma prawna składa się tylko z jednego rodzaju umysłów, będzie bardzo znacznie upośledzona, nawet jeśli stanowić ją będzie tuzin zdolnych ludzi tego właśnie typu". (fragment publikacji) 

  Każdy rodzaj grupowego wysiłku, gdzie dwoje lub więcej ludzi tworzy związek współpracy w celu osiągnięcia określonego celu, staje się potężniejszy niż wysiłek pojedynczej osoby. [...]

  Stany Zjednoczone Ameryki stały się jednym z najpotężniejszych narodów na ziemi w dużym stopniu dlatego, że istniał wysoce zorganizowany wspólny wysiłek pomiędzy stanami. Pomocne będzie pamiętać, że Stany Zjednoczone utworzono jako skutek jednego z najpotężniejszych Superumysłów kiedykolwiek utworzonych. Członkami tego Superumysłu były osoby, które podpisały Deklarację Niepodległości.

  Sygnatariusze tego aktu, świadomie lub nieświadomie, wprawili w ruch potęgę znaną jako „Superumysł”, a ta potęga była wystarczająca, ażeby pozwolić im pokonać wszystkich żołnierzy wysłanych przeciwko nim na pole bitwy. Ludzie, którzy walczyli o utrzymanie Deklaracji Niepodległości, nie walczyli tylko o pieniądze; oni walczyli o zasadę – zasadę wolności, która jest najwyższą znaną siłą motywującą.

  Z XIII Prawa Sukcesu dowiesz się:

  Dzisiaj poznasz trzynaste i czternaste z szesnastu PRAW SUKCESU,
  będących
  rezultatem uważnej analizy życiowego dorobku ponad stu mężczyzn i kobiet, którzy osiągnęli niezwykły sukces w swoim życiu. 

  Napoleon Hill, autor publikacji, poświęcił 25 lat życia na zbieranie, klasyfikowanie i organizowanie PRAW SUKCESU, opierając się na życiu i osiągnięciach takich ludzi jak: Henry Ford, Andrew Carnegie czy John D. Rockefeller. Teraz Ty także możesz poznać Prawa, których stosowanie odmieniło życia, kariery i losy wielu ludzi w ciągu ostatnich blisko 100 lat.

  Prawo XIV: Porażk

  Wszelka wartościowa wiedza, którą twierdzę, że posiadam, reprezentowana jest przez te piętnaście punktów, a materiał, z którego tę wiedzę zebrałem, to nic innego jak wiedza, którą wmusiły we mnie przeżyte doświadczenia – niewątpliwie klasyfikowane przez niektórych jako klęski!

  Niniejszy kurs, którego ten tom jest częścią, jest tylko podsumowaniem tego, co zebrałem poprzez owe „klęski”. Jeśli ten kurs okaże się dla was wartościowy, tak jak mam nadzieję, możecie podziękować za to owym „klęskom”, które w tej części opisałem. (Napoleon Hill, XIV Prawo Sukcesu)

   

  Kto z nas potrafi porażkę potraktować jako lekcję i wyciągnąć z niej odpowiednie wnioski? Niewielu. Zazwyczaj nasze klęski są nacechowane tak silnymi emocjami, smutkiem i cierpieniem, że nie potrafimy dostrzec, co DOBREGO życie chce nas przez nie nauczyć i w którą stronę ukierunkować. Tym wartościowsze będzie XIV prawo sukcesu, gdyż sam autor – Napoleon Hill – opowie nam o swoich klęskach i jak z czasem przekuł je w SUKCES

  Punkty zwrotne w życiu Napoleona Hilla i w Twoim

  Napoleon Hill urodził się w biednej rodzinie i żył w czasach gospodarczej destabilizacji, kilkakrotnie tracąc cały swój majątek. Za każdym razem potrafił jednak odbić się od dna i osiągać kolejne szczyty. Jego historie są pasjonujące, a dojrzałe wnioski, które wyciągnął wiele lat później – niewiarygodne. Poznając życie Hilla, czytelnik lepiej zaczyna dostrzegać znaczenie swoich trudnych chwil, doceniając czasy, w których żyje, i możliwości, które przed nim stoją.

  Opinie

  Napisz opinię

  Prawa sukcesu. Tom XIII i XIV

  Prawa sukcesu. Tom XIII i XIV

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: