Prawa sukcesu. Tom XI i Tom XII

Audiobook: Prawa sukcesu. Tom XI i Tom XII

 

Napoleon Hill

 

PIOTR LAMPKOWSKI

 

Złote Myśli

 

4 godz. 21 min.

 

Pudełko DVD Slim

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

Ostatnie egzemplarze!

33,90 zł

33,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Prawa sukcesu. Tom XI i Tom XII

  Prawa sukcesu. Tom XI i Tom XII

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2010
  ISBN: 978-83-7701-086-0
  format: 13,5x19cm
  Producent: Złote Myśli

  W swoich badaniach nad cechami ludzi sukcesu, Napoleon Hill pokaże Ci, że ludzie sukcesu potrafią kontrolować umysły innych w celu nie tylko tworzenia, ale przede wszystkim realizowania pomysłów. Potrzebne jest do tego przede wszystkim precyzyjne myślenie i koncentracja, czyli cechy, które wydaje się posiadać każdy z nas, tak samo jak każdy z nas z łatwością może je wykorzystać. Naprawdę warto jednak sprawdzić, czy używamy ich w prawidłowy sposób, aby nie okazało się, że sabotujemy swoje własne działania, rzucając sobie samym kłody pod nogi. Zapoznaj się z kolejnymi prawami Napoleona

  Prawo XI: Precyzyjne myślenie 

   W tej części Praw Sukcesu szczególnej i dogłębnej analizie został poddany UMYSŁ. Nauczysz się MYŚLEĆ PRECYZYJNIE oraz zrozumiesz, że:

  •  Umysł można kontrolować, prowadzić i kierować w stronę celów kreatywnych i konstruktywnych.
  • Umysł może także prowadzić do celów destruktywnych i sabotować wcześniej zaplanowane działania, jeśli nie jest kontrolowany i kierowany w sposób konstruktywny i z namysłem.
  • Umysł posiada władzę nad każdą komórką ciała, stąd można je tak kierować, by doskonale wykonywało swoją pracę. Można także, zaniedbując lub podejmując błędne decyzje, destruktywnie wpływać na siebie i innych.
  • Wszystkie sukcesy, jakie kiedykolwiek człowiek osiągnął, są wynikiem myśli. Ciało fizyczne odgrywa drugorzędną rolę.
  • Największe ze wszystkich osiągnięć w literaturze, sztuce, finansach, przemyśle, handlu, transporcie, religii, polityce czy nauce, są przede wszystkim rezultatem idei jednego człowieka, lecz PRZEKSZTAŁCONYMI W RZECZYWISTOŚĆ PRZEZ INNYCH LUDZI,  dzięki połączonym wysiłkom ich umysłów i ciał.

  XII Prawo Sukcesu: Koncentracja

   Z XII Prawa dowiesz się, czym jest klucz do realizacji marzeń, nazywany przez Napoleona Hilla „Magicznym kluczem do sukcesu”.  Im bardziej będziesz poznawać ten klucz, tym bardziej nie będziesz mógł uwierzyć, jaki jest prosty. Być może teraz zastanawiasz się, o co właściwie chodzi z tą koncentracją, bo może w ogóle nie masz z nią żadnych kłopotów. Napoleon Hill definiuje koncentrację w trochę inny sposób, niż jest ona potocznie postrzegana:

  • Koncentracja to akt skupienia umysłu na danym pragnieniu, dopóki nie wypracuje się sposobów i środków jego realizacji i dopóki nie zastosuje się ich w działaniu do osiągnięcia sukcesu.
   Po
   zwól, że zadamy Ci jedno pytanie: czy masz już zrealizowane swoje największe marzenia? Jeśli nie, to wiedz, że wciąż możesz wykorzystać swoją koncentracje w dużo lepszym stopniu niż dotychczas, a dzięki tej publikacji, dowiesz się, jak to zrobić.

   

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Prawa sukcesu. Tom XI i Tom XII

  Prawa sukcesu. Tom XI i Tom XII

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: