Promocja dnia

Prawa sukcesu. Tom IX i Tom X

Audiobook: Prawa sukcesu. Tom IX i Tom X

 

Napoleon Hill

 

PIOTR LAMPKOWSKI

 

Złote Myśli

 

3 godz. 26 min.

 

Pudełko DVD Slim

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

Ostatnie egzemplarze!

32,90 zł

32,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Prawa sukcesu. Tom IX i Tom X

  Prawa sukcesu. Tom IX i Tom X

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2010
  ISBN: 978-83-7701-036-5
  format: 13,5x19cm
  Producent: Złote Myśli

  Dzisiaj poznasz dziewiąte i dziesiąte z szesnastu PRAW SUKCESU, będących rezultatem uważnej analizy życiowego dorobku ponad stu mężczyzn i kobiet, którzy osiągnęli niezwykły sukces w swoim życiu. 

  Napoleon Hill, autor publikacji, poświęcił 25 lat życia na zbieranie, klasyfikowanie i organizowanie PRAW SUKCESU, opierając się na życiu i osiągnięciach takich ludzi jak: Henry Ford, Andrew Carnegie czy John D. Rockefeller. Teraz Ty także możesz poznać Prawa, których stosowanie odmieniło życia, kariery i losy wielu ludzi w ciągu ostatnich blisko 100 lat.

  IX Prawo Sukcesu: Zwyczaj robienia więcej niż to, za
  co nam płacą

  Czytając to prawo dostrzeżesz potężne korzyści, jakie możesz wyciągnąć, wprowadzając w życie zwyczaj robienia więcej niż to, za co Ci płacą. Poznasz przykłady osób, które w taki sposób właśnie (nieświadomie lub świadomie) działały oraz jakie przyszłe niespodziewane konsekwencje im to przyniosło. Sam Napoleon Hill otworzy się przed Tobą, podając przykłady swoich prywatnych doświadczeń związanych ze zwyczajem robienia więcej niż to, za co mu płacono.
   

  X Prawo Sukcesu: Przyjemna osobowość
  Dowiedz się, czy na pewno już ją posiadasz

  Twoja osobowość jest sumą całościową Twojego wyglądu i Twoich cech charakteru, które odróżniają Cię od innych. Ubrania, które nosisz, linie na Twojej twarzy, ton Twojego głosu, myśli, jakie masz w głowie, charakter, jaki rozwinąłeś w sobie dzięki tym myślom, wszystko to stanowi część Twojej osobowości. To, czy Twoja osobowość jest przyjemna czy nie, to już inna sprawa.

  Podobieństwa się przyciągają i dlatego możesz być pewien, że ci, którzy zbliżą się do Ciebie, to tacy, których wewnętrzna natura podobna jest do Twojej.

  Opinie

  Napisz opinię

  Prawa sukcesu. Tom IX i Tom X

  Prawa sukcesu. Tom IX i Tom X

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: