Prawa sukcesu. Tom I i II

Audiobook: Prawa sukcesu. Tom I i II

 

Napoleon Hill

 

PIOTR LAMPKOWSKI

 

Złote Myśli

 

4 godz. 13 min.

 

Pudełko DVD Slim

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

Ostatnie egzemplarze!

32,90 zł

32,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Prawa sukcesu. Tom I i II

  Prawa sukcesu. Tom I i II

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2009
  ISBN
  978-83-7582-891-7
  format: 13,5x19cm
  Producent: Złote Myśli

  Złote Myśli mają przyjemność zaprezentować pierwsze polskie tłumaczenie napisanych w 1928 roku ponadczasowych i sławnych na całym świecie „Praw Sukcesu” Napoleona Hilla, które z uwagi na obszerność (grubo ponad 1000 stron) zostały podzielone na 8 publikacji, a każda z nich zawiera po dwa kolejne prawa. Dzisiaj masz okazję poznać 2 pierwsze z nich.

  Te Prawa stanowią podstawę, od której wychodzą praktycznie wszyscy współcześni mówcy motywacyjni, doradcy zmiany osobistej, specjaliści od psychologii sukcesu. Cytaty z Napoleona Hilla można przeczytać praktycznie wszędzie, a powołują się na niego między innymi Anthony Robbins, Brian Tracy czy Joe Vitale. To, o czym pisze Napoleon Hill, zostało także wykorzystane w filmie i książce "Sekret", która w Polsce także nie schodzi z list bestsellerów.

  Wprowadzenie do Praw Sukcesu rozwieje Twoje wątpliwości. Znajdziesz tu między innymi:

  • Listę życiowych zwycięzców, których Hill wybrał do analizy. Znajdują się na niej m.in. Henry Ford, Thomas A. Edison, John D. Rockefeller, Andrew Carnegie i wielu innych.
  • Rozdział mówiący o 10 blokadach, które prawdopodobnie odcinają Cię od wymarzonego domu i wyśnionego samochodu. Gdyby osoby opisane w książce poddały się tym "hamulcom", pewnie nigdy byśmy o nich nie usłyszeli.
  • Jasno wytłumaczony fakt, że istnieją dwa rodzaje myśli. Jeżeli wybierzesz te właściwe, zaczniesz obserwować niezwykłe zmiany swoim życiu.
  • Całą prawdę o tym, jak wykształcenie wpływa na Twój życiowy sukces.
  • Historię, dzięki której dowiesz się, jak Henry Ford, który ukończył tylko kilka klas szkoły podstawowej, potrafił zawstydzić największych ówczesnych prawników Ameryki.
  • Tajemnicę stawania się liderem w swojej branży, środowisku czy pracy.

   

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Prawa sukcesu. Tom I i II

  Prawa sukcesu. Tom I i II

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: