Promocja dnia

 • -45%

  19,75 zł 35,90 zł -45% W magazynie
  Offer ends in:
  Justyna Bednarek
  Anna Seniuk

  19,75 zł 35,90 zł
  Obniżka!
Z mocy bezprawia

Audiobook: Z mocy bezprawia

 

Wojciech Sumliński

 

JERZY ZELNIK

 

Raj Media Porzezinscy SP.J.

 

10 godz. 0 min.

 

Pudełko DVD

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

29,99 zł

29,99 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Z mocy bezprawia

  Z mocy bezprawia

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2012
  ISBN: 978-83-631-5403-5
  format: 20 x 13 cm
  Producent: Słowodaje Studio

  Z mocy bezprawia”, książka Wojciecha Smulińskiego, polskiego dziennikarza, który współpracował między innymi z „Życiem”, „Gazetą polską” i „Wprost”, autora wielu reportaży i programów w TVP — przykładowo „Oblicza prawdy” czy „30 minut” — ukazuje się właśnie w postaci audiobooka w interpretacji Jerzego Zielnika.

  W „Z mocy bezprawia” autor opisuje swoją własną historię. 13 maja 2008 Roku Wojciech Sumliński został zatrzymany przez ABW pod zarzutem oferowania oficerowi WSI pozytywnej weryfikacji. Gdy dowiedział się, że zostanie aresztowany, próbował popełnić samobójstwo. Murem stanęli za nim koledzy dziennikarze, którzy stali się mimowolnymi bohaterami „afery podsłuchowej”, na znak protestu powstał także profil "Uwolnić dziennikarza!" na portalu społecznościowym nasza-klasa.pl oraz serwis informacyjno-społeczościowy "Odstrzelić Dziennikarza" na portalu facebook.

  Do przesłuchania audiobooka zachęca Rafał A. Ziemkiewicz: „Ten audiobook to po prostu dynamit! Jeden z najlepszych dziennikarzy śledczych opowiada nam głosem świetnego aktora o ukrytych mechanizmach władzy. Cena, jaką za zdobycie tej wiedzy zapłacił Sumliński, nie pozwala w jego relację wątpić".

   

   

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: