Nosorożce w dorożce i inne wiersze

Audiobook: Nosorożce w dorożce i inne wiersze

 

Ludwik Jerzy Kern

 

KRZYSZTOF KOWALEWSKI, AGNIESZKA SUCHORA

 

Buka

 

54 min.

 

Duże pudełko kartonowe

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

38,90 zł

38,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Nosorożce w dorożce i inne wiersze

  Nosorożce w dorożce i inne wiersze

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2009
  ISBN:978-83-922248-53
  format: 27x14cm
  wydawnictwo: Buka, Akademia Rozwoju Wyobraźni

  Tam gdzie znajdziecie pełno stonóżek, nosorożców, kotów, ptactwa i dziwaków różnej maści, możecie się spodziewać wspaniałej zabawy. Dodatkowo słysząc nazwisko autora wierszyków - Ludwika Jerzego Kerna i aktorów interpretujących liryki - Krzysztofa Kowalewskiego i Agnieszkę Suchorę jesteście pewni, że warto wysłuchać tego audiobooka. Mistrzowska zabawa językiem, fantazja tworzenia, czy lekkość poszczególnych strof sprawiają, iż w pełni możemy docenić humor, brzmienie, rytm. Pełne ciepła głosy czytających przeniosą nas w świat dzieciństwa o którym na pewno nie zapomnieliśmy. Audiobook przeznaczony jest dla dzieci i dla dorosłych, chcących poczuć się, tak, jak za czasów kiedy nosiło się w jednej rączce smoczek, a w drugiej procę.

  Ludwik Jerzy Kern (ur. 29 grudnia 1920 w Łodzi, zm. 29 października 2010 r. w Krakowie) – polski poeta, dziennikarz, satyryk, tłumacz literatury pięknej, autor wielu utworów dla dzieci i dorosłych, wśród nich tak popularnych jak „Ferdynand Wspaniały”, „Proszę słonia”, „Konik polny i mrówka”.
  Jako poeta debiutował w 1938 roku w „Ilustrowanym Kuryerze Codziennym”. Po wojnie publikował satyryczne utwory w „Szpilkach”. Przez pewien czas pisał teksty dla  „Głosu Robotniczego”, by w końcu w 1948 roku rozpocząć współpracę z „Przekrojem”, trwającą aż do roku 1982. Redagował w nim m.in. dział „Rozmaitości” na ostatniej stronie pisma, publikował wiersze, recenzje, reportaże i fragmenty tłumaczeń.

  Opinie

  Napisz opinię

  Nosorożce w dorożce i inne wiersze

  Nosorożce w dorożce i inne wiersze

  4 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: